نگین خودرو در جمع 100 نماینده برتر رنو در سال 2017

شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع 100 نماینده برتر رنو 2017

 (DOTY (Dealer Of The Year نام جشنی بزرگ و باشکوه است که هر ساله توسط کمپانی رنو در پاریس برگزار می شود و طی آن 100 نماینده برتر رنو در سراسر دنیا انتخاب شده و با تشریفات مخصوصی از آنها تقدیر می‌شود. معیارهای انتخاب و قرارگیری در لیست 100 نفری نمایندگان برتر مشتمل بر: دارا بودن استانداردهای سه گانه فروش، خدمات پس از فروش و قطعات تحت عنوان 3S، افزایش حجم فروش به میزان معین در قیاس با سال گذشته در کشور، افزایش کیفیت ارائه خدمات با اجرای استانداردهای Care 2.0 وکسب نمره حد نصاب در ارزیابی های دوره ای رنو جهانی توسط بازرسان ویژه است. ایران برای اولین بار با 3 نماینده برتر نگین خودرو در این مراسم حضور یافت. آقایان تیموری از اصفهان، جلالی از گرگان و نیکوان از شعبه شیراز بعنوان نمایندگان برتر ایران به این مراسم راه یافتند.

نگین خودرو-جشن رنو

جشن DOTY 2017 ماه گذشته در 2 روز برگزار شد؛ برنامه روز اول بازدید مدعوین و اعضای خانواده شان از سالن اپرای مشهور پاریس و در روز دوم، پس از گردش در شهر و قایق سواری در رودخانه سِن، مراسم شام و اهدای جوایز در کاخ ورسای بعنوان سورپرایز ویژه برندگان این دوره از DOTY برگزار شد. این مراسم با میزبانی معاون اولCEO  رنو – تیری کاسکاس – و حضور افتخاری قهرمان پیشکسوت 4 دوره از مسابقات فرمول 1 رنو – آلن پراست – و اهدای جوایز به نمایندگان رنو از سراسر 5 قاره خاتمه یافت.

 

مسیر نو در ترافیک / روش هایی برای دور زدن چالش های ترافیکی

برگزاری سمینار آموزشی نگین خودرو برای نمایندگان سراسر کشور

می توان هر قطعه ای را در ایران تولید کرد/ نگاهی به شرایط کیفیت تولید قطعه و خودرو در گفت و گو با قائم مقام کیفیت رنو در ایران

افتتاح اولین مرکز تخصصی تست درایو تویوتا و رنو/ خدمات پیش از فروش!

خودروهای رنو بی نیاز از امداد در ایام نوروز

از توانمندی های رنو استفاده کنید/نگاهی به پتانسیل برندهای خارجی حاضر در کشور در حوزه خودروهای پاک

جشن فارغ التحصیلی اولین دوره R-SCHOOL رنو در ایران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!