رونمایی از تیوولی و اکتیون اسپرت در نمایشگاه خودرو مشهد+ قیمت

قائم مقام بازاریابی و فروش رامک خودرو از رونمایی از محصول جدید رامک خودرو ( تیوولی و  اکتیون اسپرت )در نمایشگاه خودرو مشهد خبر داد.

گروه صنعتی رامک خودرو که همواره و بطور مداوم در ٥ ساله گذشته حضوری پررنگ در نمایشگاه خودرو مشهد داشته است این بار نیز با رو نمایی از یک خودرو جدید قصد دارد تا در جهت توسعه ی بازار گامی بزرگ بردارد.

  عقیل مصطفایی؛ قائم مقام بازاریابی و فروش گروه صنعتی رامک خودرو، با بیان این خبر گفت: امسال در جریان برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد و در روز افتتاحیه خودرو ” تیووُلی ” که شاسی بلند کوچک شهری و در کلاس mini crossover  تولید و عرضه می شود را رو نمایی و عرضه خواهیم کرد.

  بروزرسانی: قیمت تیوولی 83 میلیون و 500 اعلام شد.

  وی همچنین با بیان اینکه رامک خودرو در سالهای اخیر حضور در نمایشگاه های خودروی داخلی و بویژه در نمایشگاه مشهد پر اهمیت دانسته و به همین دلیل تلاش داشته همواره  به دنبال نمایش قدرتمندی از طراحی و غرفه سازی در کنار رونمایی از محصول جدید بوده است تصریح کرد: رامک خودرو در کنار معرفی خودرو ” تیوولی” محصول دیگر این شرکت  یعنی خودرو ” اکتیون اسپرت” را نیز که چند ماه قبل در محل نمایشگاه مرکزی این شرکت رونمایی و معرفی شد را به نمایش خواهد گذاشت.

  اکتیون اسپرتاکتیون اسپرت

  فروش نقدی و اقساطی سانگ یانگ آغاز شد (شهریور 94) (شامل تیوولی و اکتیون اسپرت)

  اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد 94

  رونمایی از سانگ یانگ اکتیون اسپرت

  لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

  نظر شما !!