تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر مشتقات نفتی 21 کشته بر جای گذاشت

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان شامگاه گذشته اعلام کرد: برخورد مرگبار اتوبوس مسافربری شرکت همسفر با یک تانکر حامل مشتقات نفتی در محور بادرود نطنز ۲۱ کشته بر جای گذاشت.

جواد درستکار  با اشاره به تصادف مرگبار شب گذشته، اظهار کرد: اتوبوس  مسافربری که از تهران به سمت کرمان در حرکت بود با برخورد به یک خودرو حامل مشتقات نفتی منجر به مرگ ١٩ نفر در دم شد.

وی ادامه داد: از 5 نفر مجروح این حادثه ٢ نفر نیز به دلیل وخامت حال در بیمارستان جان باختند که آمار تلفات این تصادف را به ٢١ نفر رساند.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان تاکید کرد هنوز علت حادثه مشخص نیست.

انتقال مصدومان حادثه برخورد اتوبوس با تانکر سوخت به بیمارستان بادرود و کاشان

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان گفت: اجساد 19 تن از هوطنانمان توسط نجاتگران از اتوبوس خارج شده و مصدومان نیز توسط 11 آمبولانس هلال احمر به بیمارستان بادرود و کاشان منتقل شده اند.

داریوش کریمی در خصوص آخرین اطلاعات تصادف اتوبوس با تانکر در محور کاشان-نطنز، اظهار کرد: طبق آخرین اطلاعات این حادثه 27 مصدوم بر جای گذاشته است و 19 نفر از سرنشینان اتوبوس نیز جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: تعدادی از مصدومان مثل راننده کامیون سرپایی درمان شده‌اند و تعداد دیگری از مصدومان با 11 آمبولانس هلال احمر به بیمارستان بادرود و کاشان منتقل شده‌اند.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: اجساد توسط نجات‌گران از اتوبوس خارج شده‌اند و در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفته اند.

کریمی با اشاره به اینکه 27 مصدوم این حادثه دچار سوختگی سطحی هستند، گفت: افرادی که در زمان ابتدایی حادثه توانستند از اتوبوس خارج شوند سوختگی شدید ندارند، اما متاسفانه گسترش آتش موجب شده تا 19 تن از هموطنان مان در این حادثه جان خود را از دست بدهند.

وی خاطرنشان کرد: برخورد اتوبوس از پشت به تانکر سوخت موجب شعله‌ور شدن و گسترش آتش شده است.

تردد در محور تصادف به طور کامل برقرار شد

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان  نیز در خصوص این حادثه، اظهار کرد: این حادثه ساعت 11:30 شامگاه گذشته (دوشنبه) نرسیده به تقاطع بادرود رخ داد که برخورد اتوبوس و تریلر حامل سوخت با یکدیگر منجر به آتش سوزی هر دو دستگاه شد.

فرزاد دادخواه با اشاره به این‌که مطابق آخرین آمار تا 6 صبح امروز (سه شنبه) 21 نفر از مسافران اتوبوس مصدوم و 19 نفر فوت کردند، افزود: هنوز اوژانس و هلال احمر آمار دقیق را اعلام نکرده است و براساس گزارش شب گذشته راننده کامیون فوت نکرده است،.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که کامیون در حال سوختن بود، مشخصات دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان در خصوص دلیل این حادثه و تصادف که منجر به آتش سوزی شد، اظهار کرد: هنوز دلیل اصلی این حادثه مشخص نشده و پلیس‌راه در حال بررسی این تصادف است.

وی در خصوص وضعیت تردد در این مسیر، گفت: با توجه به این‌که صحنه تصادف با آتش سوزی همراه بود، عبور سایر خودروها از مسیر انحرافی برقرار شد و ساعت 2 بامداد شب تردد به طور کامل در این محور برقرار شد.

اسامی مصدومین این حادثه به شرح زیر است:

1- پیمان بادپر 20 ساله
2- پژمان دوری 22 ساله
3- طاهره پورمحمد حسینی 33 ساله
4- امیرعباس جمالزاده 6 ساله
5- مریم رازنهان 40 ساله
6- مسلم محمدی 32 ساله
7- شمس‌الله صافی‌زاده 15 ساله
8- ابوالفضل جمالی‌زاده 42 ساله
9- حمید زارع 22 ساله
10- محمدعلی سلیمانی 2 ساله
11- رضا میرکماندار 22 ساله
12- محمدمهدی نمازیان 16 ساله
13- محسن حسنی 23 ساله
14- یاسین طاهری 33 ساله
15- رضا رمضانی 35 ساله
16- محمدعلی نمازیان 19 ساله
17- طاها اناری 15 ساله
18- علی سعیدی 14 ساله
19- ایمان بهرامی 26 ساله

تصادف مرگبار تانکر و اتوبوس در سنندج/ کشته شدن 13 نفر از هموطنان، کردستان را عزادار کرد

۷۰ درصد کشته های تصادفات عابران پیاده هستند/ تعداد خودروها ۶ یا ۸ برابر ظرفیت معابر پایتخت!

تصادف پژو ۲۰۷ در اتوبان بابایی ۶ کشته و مصدوم بر جای گذاشت

راه حل پلیس راهور برای کاهش ترافیک ناشی از تصادفات / الزام انتقال خودروهای خسارت دیده به سمت راست

جزییات حادثه واژگونی اتوبوس در سوادکوه + تصاویر

11 کشته در حادثه سقوط اتوبوس به دره (محور تهران-جاجرود)

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!