ام وی ام X22 ، برگ برنده ای در بازار متلاطم کنونی

ام وی ام X22 علی رغم نوسانات ارزی و افزایش قیمت، همچنان بعنوان یک کراس اور مقرون به صرفه نسبت به رقبای خود و دیگر خودرو‌های داخلی بعنوان گزینه مناسب در دسترس مشتریان است.

سال 97 را می‌توان به نوعی تغییر بسیاری از شاخص‌های مختلف تولید، تجارت و اقتصاد دانست. در این بین بازار رقابتی معنا و مفهوم واقعگرایانه‌تری پیدا می‌کند. به دلیل افزایش چشمگر قیمت ها، در سگمنت خودرو‌های کراس‌اور و یا همان شاسی‌بلند‌های شهری و در بازه قیمتی 100 تا 130 میلیون تومان گزینه های محدودی پیش‌روی مشتریان است. در این بین ام وی ام X22 با تجربه موفق در بازار خودرویی ایران یکی از مهمترین گزینه های پیش روی مشتریان است.

در برخورد اول آنچه از یک خودرو انتظار می‌رود جذابیت بصری یک خودرو است و در واقع نقطه تعیین کننده موفقیت یک محصول. نکته‌ایی که توسط طراحان چری بخوبی بر روی ام وی ام X22 به اجرا درآمده است. طراحی هماهنگ و البته هم خانواده با سایر محصولات که بنوعی به عنوان امضا و اصالت در این محصولات می‌تواند خودنمایی کند. هماهنگی اجزا مختلف در نمای روبروی این محصول اولین نکته‌ ایست که هر بیننده ایی فارغ از تخصص در این حوزه به آن جذب خواهد شد. طراحی اسپرت گونه در کنار ارتفاع این خودرو از سطح زمین حس خوبی را در حین حرکت به این محصول خواهد بخشید.

طراحی زیبا این خودرو در کنار فرم اسپرت آن و همچنین برخورداری از یک طراحی جذاب در فضای داخلی می‌تواند بعنوان نکات کلیدی تعیین کننده و انتخاب نهایی تاثیر گذار باشد. اما در زیر این پوسته و طراحی زیبا نیز، پلتفرم و شاسی مستحکم ام وی ام X22 و برخورداری از سیستم تعلیق مستقل مک فرسون با فنر پیچشی در جلو و سیستم چندگانه کششی در عقب یک سواری اسپرت را به سرنشینان ایکس 22 ارائه خواهد کرد. برخورداری از سیستم های ایمنی مختلف اعم از ترمز ABS، EBD، دو ایربگ برای سرنشینان جلو، برخورداری از ترمز های دیسکی خنک شوند در چرخ های جلو و ترمزهای کاسه‌ایی عقب و نهایتا سیستم کنترل پایداری الکتریکی یا ESP مجموعه کاملی از آپشن های ایمنی را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

موتور 1500 سی‌سی ام وی ام X22 با مصرف سوخت اقتصادی 6.1 لیتری در100 کیلومتر قدرت 105 اسب بخاری را توسط دو گیربکس مختلف 4 دنده اتوماتیک AT و 5 دنده دسته به چرخ های جلو منتقل می‌کند. از سوی دیگر امکانات و آپشن های رفاهی در داخل کابین ام وی ام X22 در این سگمنت مشتری را از هر جهت راضی خواهد کرد. مانیتور 7 اینچی تمام لمسی، سیستم تهویه الکتریکی، کروز کنترل و همچنین طراحی جذاب صفحه پشت آمپر و ارائه اطلاعات پیمایش سفر و TPMS از دیگر امکانات تحت اختیار راننده خواهد بود. جلو داشبورد اسپرت با طرح گرافیتی ،صندلی های چرمی با تریم دو رنگ و رینگ آلومینیومی 17 اینچی نیز از جمله جزئیات قابل توجه این خودرو در این سگمنت است.

بعد از 2 سال از عرضه این محصول خبرنگاران مختلفی در حوزه خودرویی این محصول را بارها مورد تست و بررسی قرار دادنده و هر یک بر کیفیت و عملکرد مثبت و برتری آن نسبت به رقبای همطرازش صحه گذاشته‌اند که فروش چند هزار دستگاهی این محصول طی یکسال و نیم پس از عرضه آن تایید کننده همین موضوع است.

شاید بد‌عهدی شرکت های فرانسوی و کمبود قطعات یدکی و از دیگر سو خروج برندهای کم سابقه و عدم تعهد به ادامه حضور و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان قدیمی، مشتریان را در انتخاب در این سگمنت مردد کرده باشد، اما ام وی ام X22 بعنوان یکی از موفق‌ترین محصولات مدیران خودرو و با دارا بودن گارنتی 3 ساله ( و یا پیمایش 60 هزار کیلومتر) می‌تواند خیال مشتریان را از بابت برخروداری از خدمات لازم آسوده کند.

در حال حاضر با نگاهی به بازار خودرویی به سادگی می‌توان این خودرو را بعنوان یکی از مهمترین انتخاب‌های پیش روی مشتریان برشمرد.

رقابت ام وی ام 315 اسپرت و برلیانس H320 در تست شتاب + فیلم

افزایش 50 درصدی ظرفیت پذیرش تعمیرات سریع مدیران خودرو

دستِ پر X33 در میدان رقابت/ بررسی فنی ام وی ام X33 در شرایط مختلف

از خدمات ویژه امداد سیار مدیران خودرو بیشتر بدانید

نخستین چالش جدی آریزو۶ در ایران/ نوبرانه چری در پیست آزادی مورد بررس قرار گرفت

ایکس 55 برای تست های استاندارد راهی جاده های ایران خواهد شد

اصول رانندگی با خودروی نو در دوره آب بندی

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!