باشگاه ورزشی پرشیاخودرو تاسیس شد

پرشیاخودرو در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و عمل به آنها همواره در میان شرکت های خودرویی پیشرو بوده و در همین خصوص این شرکت در تاریخ 14/8/97 با مجوز وزارت ورزش اقدام به تاسیس باشگاه ورزشی نموده است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

پرشیاخودرو در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و عمل به آنها همواره در میان شرکت های خودرویی پیشرو بوده و در همین خصوص این شرکت در تاریخ ۱۴/۸/۹۷ با مجوز وزارت ورزش اقدام به تاسیس باشگاه ورزشی نموده است. باشگاه فوق در رشته های شنا، والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ورزش های رزمی، شطرنج، تنیس روی میز، اتومبیلرانی و موتور سواری (ویژه آقایان) بر طبق قوانین و ضوابط وزارت ورزش و جوانان فعالیت خواهد کرد.

در فاز اول تیم موتور ریس این شرکت در حال تشکیل است که بزودی اخبار بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد. همچنین تاسیس تیم رالی این باشگاه نیز در حال برنامه ریزی است. در ورزش های گروهی نیز در فاز اول در یکی از سه رشته فوتسال، والیبال و یا بسکتبال تیم ورزشی جهت شرکت در لیگ تشکیل خواهد داد. این باشگاه برنامه های متنوع و مفرحی جهت آمادگی جسمانی پرسنل خانم و آقای شرکت پرشیاخودرو با کادر مجرب مربیان بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه دارد.

گزارش خودرو

 

پرشیا خودرو حامی رالی 3 روزه (تهران-کاسپین) کلوپ ب ام و ایران

طرح خرید وفروش امانی خودروهای”ب ام و ” و ” مینی ” توسط پرشیا خودرو

پرشیا خودرو ب ام و ها را پلاک شده تحویل می دهد/ فروش فوری خودروهای ب ام و آغاز شد

تسهیل فراید خرید و فروش خودروهای کارکرده ((ب ام و)) و ((مینی)) توسط پرشیا خودرو

تخلف در واردات خودرو به نام پرشیا خودرو به کام سودجویان

فروش نقدی و اقساطی تعداد محدودی ب ام و ۵۳۰ و ب ام و X1 xDrive25i توسط پرشیا خودرو

تشتی که از بام نیفتاد! / جوسازی نافرجام علیه پرشیا خودرو در مساله واردات غیرقانونی

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!