پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کرایسلر

تغییرات بهینه کرایسلر ، برای محصولات 2016

به تازگی کرایسلر ، برنامه خط تولید 2016 خودرا جمع بندی کرده است. کراسیر 300 در نسخه «لیمیتد» از یک سیستم تعلیق جدید و بهینه استفاده کرده ،  که هندلینگ بهتری را در اختیار قرار می‌دهد اما کرایسلر 300S گامی بلندتر برداشته و از یک تیونینگ عملکردی در سیستم تعلیق همراه با افزیش سختی فنرها، […]

javankhodro
چهارشنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

به تازگی کرایسلر ، برنامه خط تولید 2016 خودرا جمع بندی کرده است.

کراسیر 300 در نسخه «لیمیتد» از یک سیستم تعلیق جدید و بهینه استفاده کرده ،  که هندلینگ بهتری را در اختیار قرار می‌دهد اما کرایسلر 300S گامی بلندتر برداشته و از یک تیونینگ عملکردی در سیستم تعلیق همراه با افزیش سختی فنرها، میله‌های تعادل بزرگتر و بوشینگ جدید بهره‌مند شده است بعلاوه در این مدل یک سیستم فرمان با تیونینگ اسپرت و تایرهای سه‌فصل گودیر ایگل F-1 اضافه شده‌اند.

نسخه 90 سالگی ، مدل جدید کرایسلر 300 بر اساس 300 لیمیتد ساخته می‌شود و دارای مجموعه‌ای از تجهیزات اضافی مانند سقف آفتاب‌گیر دو تکه، یک دستگاه گیرنده-فرستنده یونیورسال HomeLink و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی UConnect همراه با نمایشگر ۸/۴ اینچی و سیستم راهبری مبتنی بر GPS است.

در این مدل ویژه یک سری کف‌پوش‌های خاص و یک لوگوی «شروع به کار» ویژه نسخه ۹۰ سالگی در سیستم اطلاعات و سرگرمی استفاده می‌شود.

کرایسلر 200 نسبت به گذشته ، تفاوت چندانی نداشته ولی با این حال یک سری تغییرات جزئی نظیر سختی بیشتر صندلی‌های جلو، یک دوربین نمای عقب به صورت استاندارد (در مدل‌های لیمیتد و S) و یک گرم‌کن غربیلک فرمان در مدل 200C دیده می‌شوند.برای اولین بار در کرایسلر 200 لیمیتد از یک موتور ۳/۶ لیتری پنتا استار V6 کمپانی کرایسلر استفاده شده است.این مدل به صورت استاندارد با مجموعه تجهیزات راحتی (Convenience Group) عرضه می‌شود که با استفاده از آن، مواردی چون پوشش چرمی فرمان، یک صندلی راننده تنظیم‌شونده و آینه‌های بغل مطابق با طرح رنگ بدنه به کرایسلر 200 اضافه می‌شوند.

کرایسلر «تاون اند کانتری»  در حالیکه آخرین مدل سالش را سپری خواهد کرد، یک نسخه ویژه ۹۰ سالگی نیز بر اساس تریم تورینگ-L برای آن درنظر گرفته شده است. در این نسخه ویژه، دستگیره‌های برّاق درها، یک سقف آفتاب‌گیر و کف‌پوش‌های مخصوص خودنمایی می‌کنند. این مدل همچنین با یک گرم‌کن غربیلک فرمان، گرم‌کن ویژه صندلی‌های ردیف اول و دوم و همین طور یک سیستم ورود بدون کلید با عنوان “Keyless Enter ‘n Go” همراه خواهد بود.

کرایسلر کرایسلر کرایسلر کرایسلر کرایسلر کرایسلر  کرایسلر

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی