پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کارخانه فورد

رشد یک میلیارد دلاری فورد / سیاست تولید پیکاپ به جای خودروهای کم سود

کارخانه میشیگان فورد با جایگزین کردن تولید خودروهای وانت و پیکاپ به جای اتومبیل های کم سودتر توانست سود خالص خود را افزایش دهد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از رویترز، تغییر سیاست تولید فورد در کارخانه میشیگان منجر به بهبود ۱ میلیارد دلاری درآمد دومین خودروساز بزرگ آمریکا شده است.   […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کارخانه میشیگان فورد با جایگزین کردن تولید خودروهای وانت و پیکاپ به جای اتومبیل های کم سودتر توانست سود خالص خود را افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از رویترز، تغییر سیاست تولید فورد در کارخانه میشیگان منجر به بهبود ۱ میلیارد دلاری درآمد دومین خودروساز بزرگ آمریکا شده است.

 

جیم بامبیک، معاون مدیریت خط تولید فورد در کنفرانس بانک آمریکا در نیویورک، بیان کرد: علت افزایش درآمد قبل از کسر مالیات و اعمال نرخ بهره شرکت فورد، نسبت به درآمد ۲۰۱۷ میلادی، تغییر در سیاست تولید در کارخانه میشیگان، از خودروهای سیمکس هیبرید و فوکوس، به مدل‌های رنجر، پیکاپ و شاسی‌بلندهای برونکو، است.

 

وی اشاره کرد: افزایش خالص سود شرکت برابر با ۱ میلیارد دلار خواهد بود و ما انتظار داریم در یک دوره طولانی نرمال، این وضعیت بهبود پیدا کند.

 

معاون مدیریت خط تولید فورد ادامه داد: فورد در بسیاری از کارخانه‌های خود در حال تغییر دادن تولیدات، به شکلی مشابه با کارخانه میشیگان است و این تغییرات مهم را برای بهبود سودآوری محصولات خود انجام می‌دهد.

 

مدل رنجر کارخانه میشیگان از ماه ژانویه فروش خود را آغاز کرد و برونکو هم از سال آینده به فروش خواهد رسید.

 

در سال ۲۰۱۷ میلادی، فورد در کارخانه میشیگان خود حدود ۲۰۰ هزار خودروی سی-مکس و فوکوس، تولید کرد و در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز که تولید مدل‌های جایگزین رنجر و برونکو به حداکثر ظرفیت خود برسد، این کارخانه ۲۰۰ هزار خودرو از این مدل‌ها را روانه بازار می‌کند.

انتهای پیام/
منبع: مهر

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی