100 هزار نفر در سامانه دولت همراه ثبت نام کرده اند

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از ثبت نام 100 هزار نفر در سامانه دولت همراه برای دریافت کارت سوخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

زیبا اسماعیلی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اینکه از روز گذشته تاکنون حدود ۱۰۰ هزار نفر در سامانه دولت همراه برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند، گفت: ثبت‌نام همچنان ادامه دارد و افرادی که کارت سوخت آن‌ها مفقود شده است، می‌توانند با مراجعه به سامانه دولت همراه به آدرس اینترنتی www.mob.gov.ir نسبت به ثبت درخواست دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: افرادی که در نخستین فراخوان ثبت‌نام کارت سوخت شرکت و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کرده و کارت بانکی خود را معرفی کرده‌اند و تایید نهایی درخواست آن‌ها صورت گرفته است، نیاز به اقدام دیگری نداشته و ثبت‌نام آن‌ها انجام شده است و نیاز نیست دوباره به سامانه مراجعه کنند.

اسماعیلی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار کارت سوخت شخصی فعال در کشور وجود دارد، افزود: بیش از ۳۷۸ هزار خودرو از این تعداد، خودرو‌های عمومی مانند تاکسی‌ها و ۱۹۶ هزار دستگاه نیز خودرو‌های دولتی است، در واقع حدود ۹۰ درصد از خودرو‌های بنزین‌سوز کشور شخصی هستند.

گزارش خودرو

وی همچنین از وجود ۵ میلیون کارت سوخت موتورسیلکت فعال در کشور خبر داد و گفت: تعداد ۷۰۰ هزار کارت سوخت خودرو‌های نوشماره سال‌های ۹۳ تا ۹۶ که در باجه‌های پست معطل مانده بود، بازتوزیع و به آدرس صاحبان آن ارسال شده و تعدادی نیز در حال ارسال است.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در نخستین اطلاعیه خود در روز هشتم فروردین ماه اعلام کرد: مالکان خودرو و موتورسیکلت که به هر دلیلی کارت سوخت ندارند، می‌توانند از ساعت ۲۴ یکشنبه، هشتم اردیبهشت‌ماه با مراجعه به سامانه www.mob.gov.ir و همچنین اپلیکیشن دولت همراه، یا کد دستوری #۴* به‌منظور دریافت کارت هوشمند سوخت، تقاضای خود را ثبت کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده بود: مالکان خودرو‌های عمومی، دولتی و مالکان خودرو‌ها در استان سیستان و بلوچستان که پیش از این در دفاتر پلیس +۱۰ درخواست خود را ثبت کرده‌اند، لازم نیست به این سامانه مراجعه کنند و کارت سوخت آن‌ها به نشانی ایشان ارسال خواهد شد و مراحل ثبت نام تنها غیرحضوری و از طریق سامانه دولت همراه انجام می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: میزان

کارت سوخت جدید صادر نمی شود

کارت سوخت به منزله مدیریت مصرف سوخت است

دریافت هر کارت سوخت 10 هزار تومان هزینه دارد

امکان تغییر هویت مالک کارت سوخت خودروهای نو شماره

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!