پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آمبولانس_تویوتا

ناوگان آمبولانس ایران توسط تویوتا تامین می شود.

بنا بر اعلام وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به دلیل تحریم مشکلاتی در واردات آمبولانس وجود دارد. حالا نمایندگی رسمی تویوتا در ایران از آمادگی برای تامین ناوگان آمبولانس خبر داده است. با توجه به اهمیت موضوع بهداشت و درمان و همچنین ارائه خدمات مطلوب به امدادخواهان و لزوم واردات آمبولانس، شرکت ایرتویا […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۲ تیر ۱۳۹۴

بنا بر اعلام وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به دلیل تحریم مشکلاتی در واردات آمبولانس وجود دارد. حالا نمایندگی رسمی تویوتا در ایران از آمادگی برای تامین ناوگان آمبولانس خبر داده است.

با توجه به اهمیت موضوع بهداشت و درمان و همچنین ارائه خدمات مطلوب به امدادخواهان و لزوم واردات آمبولانس، شرکت ایرتویا در مورد همکاری با وزارت بهداشت جهت تامین ناوگان آمبولانس کشور اعلام آمادگی کرده است.

نماینده تویوتا از توانایی تامین ناوگان آمبولانس منطبق با استانداردهای روز دنیا خبر داده و اعلام کرده است که تحقق این برنامه در صورت هماهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر خواهد بود.

پیش از این وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرده بود، به دلیل تحریم و مشکلات ایجاد شده ناشی از تحریم‌ها موفق به ورود آمبولانس‌ به کشور نشده‌ایم.

برچسب‌ها : آمبولانسایرتویا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی