پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

محصولات_ایران_خودرو

فروش اعتباری محصولات ایران خودرو ویژه فرهنگیان

فروش اعتباری محصولات ایران خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش به منظور تجلیل از آنها آغاز شد. به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، شرکت ایران خودرو به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف تجلیل از خانواده محترم فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش، فروش ویژه اعتباري برخی محصولات را به شرح ذیل […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

فروش اعتباری محصولات ایران خودرو ویژه فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش به منظور تجلیل از آنها آغاز شد.

به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند، شرکت ایران خودرو به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف تجلیل از خانواده محترم فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش، فروش ویژه اعتباري برخی محصولات را به شرح ذیل از روز شنبه مورخه 94/06/28 لغایت 94/07/30 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز می نماید.

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمناً نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

کلیه متقاضیانی که اعضاي درجه یک خانواده فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش می باشند نیز می توانند در این طرح ثبت نام نمایند. لازم به یاد آوري است اعضاي درجه یک در این بخشنامه شامل پدر، مادر، همسر ، فرزند، خواهر و برادر می باشد.

در این بخشنامه، تنظیم صلحنامه قابل اجرا نیست.

در صورت تاخیر در تحویل خودرو، سود تاخیري معادل 18% سالیانه به ازاي مبالغ پرداختی مشتري، از سوي شرکت ایران خودرو محاسبه و پرداخت می شود .

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 12 روز شنبه مورخ 94/06/28 می باشد :

جدول شرایط فروش محصولات ایران خودرو_فرهنگیان و آموزش پرورش_شهریور-مهر 94

جدول شرایط فروش محصولات ایران خودرو_فرهنگیان و آموزش پرورش_شهریور-مهر 94

فروش فوری رنو کپچر توسط ایران خودرو (شهریور 94)

ایران هجدهمین خودروساز جهان

خودروسازان چینی بمانند یا بروند؟!

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی