کرمان موتور طرح امداد اربعین 98 را آغاز کرد

امداد خودرو کرمان موتور جهت اطمینان خاطر مشتریان و همراهی آن ها در مراسم اربعین حسینی، با پیش بینی ها و برنامه ریزی های قبلی، طرح (( امداد اربعین 98 )) را آغاز کرده است. در این طرح، پوشش دهی مسیرهای استراتژیک و پرتردد در دستور کار کرمان موتور قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو

اربعین حسینی جایگاه ویژه ای برای شیعیان جهان در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد. حضور 20 میلیونی زائر اربعین در سال گذشته مهر تاییدی بر این ادعا است. به استناد آمارهای اولیه پیش بینی می شود، این رقم امسال نیز افزایش‌ یابد. در همین راستا “امداد خودرو کرمان موتور” نیز با هدف اطمینان خاطر به مشتریان و همراهی ایشان پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای طرح “امداد اربعین 98” و پوشش‌دهی مسیرهای استراتژیک و پرتردد را از روزهای ابتدایی ماه محرم در دستور کار قرار داده است.

معاونت خدمات پس از فروش کرمان موتور ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن روز اربعین از تقویت ناوگان امدادی کرمان موتور در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی کشور و استقرار چندین پایگاه امدادی ویژه اربعین در مسیر شهر ایلام به مرز مهران خبر دادند. ایشان اضافه نمودند جهت پشتیبانی مطلوب از طرح امداد اربعین 98، قطعات و تجهیزات مورد نیاز در طی این مدت تامین و در اختیار نمایندگی‌های مجاز شرکت کرمان موتور قرار گرفته است.

کرمان موتور-امداد اربعین 98

همچنین با توجه به تعطیلات چند روز اربعین و پیش‌بینی افزایش مسافرت‌های هموطنان به سایر استان‌های کشور ، امداد خودرو کرمان موتور با اعزام و استقرار بیش از 40 اکیپ امدادی به استان‌های مازندران، گیلان، فارس، اصفهان، خراسان رضوی و  قم آماده خدمت رسانی به مشتریان محصولات کرمان موتور است.

مهندس محمودی ضمن اشاره به آمادگی شبانه روزی مرکز تماس امداد خودرو کرمان موتور ، اعلام نمود مشتریان محترم می‌توانند جهت اخذ مشاوره‌های فنی و ثبت درخواست امداد با شماره 42724-021 تماس حاصل نمایند. همچنین مرکز تماس امداد جهت دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان محترم، در راستای بهبود ارائه خدمات امدادی آمادگی کامل دارد.

در پایان مهندس محمودی ضمن التماس دعا از زائرین محترم توصیه نمودند پس از پارک خودرو در مرزهای کشور و رعایت نکات ایمنی از فعال شدن سیستم ضد سرقت خودرو اطمینان حاصل نمایند.

مشتریان می توانند به منظور آگاهی از عملکرد خودرو و پاسخ سوالات فنی خود با مرکز تماس امداد ارتباط برقرار نمایند.

حضور امداد مدیران خودرو در مناطق مرزی (ویژه اربعین حسینی)

آغاز عملیات اجرایی «خیمه زدیم راه را…» خدمات پس از فروش ایران خودرو

همراه اول تعرفه رومینگ بین المللی خود در عراق را کاهش داد

عراق تردد با خودروهای شخصی از مرزها را محدود کرد

هزینه پارک خودرو در ایام اربعین در مرزها روزی 5 هزار تومان است

تحویل خودروهای ثبت نامی کرمان موتور تا آبان ماه

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!