صنعت خودرو كشور را عالمانه، منصفانه و سازنده نقد كنيم

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي، با اشاره به تحلیل‌های سطحی از سوی برخی افراد در جامعه عليه صنعت خودرو،‌ خواستار ارايه نقد سازنده از مجاري مناسب و جلوگيري از ايجاد فضاي هيجاني شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمدرضا نجفي عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي در حاشيه بازديد از خطوط توليد ايران خودرو، ضمن تاكيد بر اينكه خودروسازان نیز بايد ظرفيت پذيرش انتقاد و ايجاد بهبود و اصلاح امور خود را داشته باشند گفت: تحليلگران و افراد نقدكننده صنعت خودرو بايد به گونه‌اي عمل كنند كه با برخي جريانات همراه نشده و كار را به صورت اصولي و مبنايي و براي آباد كردن زيرساخت‌هاي كشور دنبال كنند تا در نهايت مردم، دولت و حاكميت و همه كساني كه به نوعي ذي‌نفعان صنعت خودرو هستند از اين اقدامات منتفع شوند.

وي افزود: نقدي موثر خواهد بود كه منجربه مخدوش شدن و آسيب ديدن سرمايه‌هاي مادي،‌ معنوي و انساني نشده و با كم‌ترين هزينه، بيشترين تاثير را در بهبود عملكردها داشته باشد. بر خود و ديگران روا نمي داريم بناي تخريب سرمايه‌هاي موجود در كشور را داشته باشيم بلكه سعي خواهيم كرد تا اجزاي متفرق موجود را براي ساختن آينده بهتر در كنار يكديگر قرار دهيم.

نماينده مردم تهران، ري و شميرانات، صنعت خودرو كشور را تابلو مناسبی برای ارزیابی از میزان ضعف و قوت‌های توسعه صنعتي كشور توصيف كرد و گفت: ايران‌خودرو می‌تواند از كانون‌هاي خلق ارزش افزوده، ثروت و اعتبار براي كشور باشد و بايد بتواند ذي‌نفعان متكثر و متنوع خود را از نتيجه فعاليت خود منتفع كند.

نجفي اشاره كرد: آنچه كه در ادوار گذشته بنابر دلايل محيطي و محاطي در صنعت خودرو اتفاق افتاده بخش قابل توجهي از مطلوبيت‌ها و نيازهاي متوازن ذي‌نفعان را فراهم نكرده است و درحال حاضر با وجود سرمایه‌های انسانی و مدیریتی و نیز انگيزه اين مجموعه، ضروري است تا با عزم و همتی تعالی‌جویانه و برنامه‌اي زمان‌بندي شده براي دست‌يابي به تحقق انتظارات بر زمين مانده اقدام شود.

انتهای پیام/

به روز رسانی تعهدات معوق هفت محصول پر تیراژ ایران خودرو

صدور سند بیش از 52 هزار دستگاه خودرو از ابتداي شهريور تا 28 مهرماه

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو از فردا ساعت 11 صبح

بازدید مدیرعامل ایران خودرو از نحوه خدمت رسانی گروه های امدادی

آينده ايران خودرو از فعال بودن مركز تحقيقات می گذرد

همکاری ایران خودرو با کشور آذربایجان برای تولید خودرو مشترک

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!