بهره برداری از 6 ایستگاه خط 6 مترو تهران در نیمه نخست سال جاری

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: در صورت تأمین منابع مالی در تلاشیم 6 ایستگاه از خط 6 در نیمه نخست سال آتی به بهره برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران با توجه به زمان افتتاح برخی از ایستگاه‌های خط 6 اظهار کرد: دستورهای لازم را به منظور پیشبرد دقیق و سریع عملیات عمرانی و تجهیز ایستگاه‌ها انجام شده و بازدیدهای هفتگی از بخش‌های مختلف خط 6 تا زمان تکمیل کامل خط ادامه دار خواهد بود.

این مقام مسئول بیان کرد: در صورت تأمین منابع مالی در تلاشیم 6 ایستگاه از خط 6 حدفاصل ایستگاه تربیت مدرس تا خیابان ستاری در نیمه نخست سال آتی به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به شدت گرفتن آلودگی هوای پایتخت در روزهای اخیر و تاثیر غیر قابل انکار توسعه مترو بر کاهش آلودگی هوا تاکید کرد: شاید اگر در سال‌های گذشته موضوعات مالی مانعی بر سر راه شرکت مترو نبود امروز می‌توانستیم با توسعه بیشتر خطوط در کاهش آلودگی هوا اثرگذارتر باشیم.

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه( مترو) گفت: با وجود بودجه محدود شرکت مترو تمام توان خود را به کار بسته ایم. همچنین با بازدیدهای هفتگی پیشرفت کار را به صورت دقیق دنبال خواهیم کرد تا ایستگاه ها با ایمنی هر چه تمام‌تر به بهره برداری برسند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

افزوده شدن 2 رام قطار به خطوط مترو تهران طی هفته آینده

نقص فنی این بار در یکی از قطارهای خط 2 مترو تهران

کاهش فاصله حرکت قطار در خط 7 مترو تهران

۱۴ خرداد ماه مترو تهران رایگان است

افتتاح بخش شرقی خط 7 مترو تا پایان سال

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!