تمامی ایستگاه های مترو به پله برقی مجهز می شوند

به گفته نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ طبق آمار در حال حاضر تعداد ۸۵۹ دستگاه پله برقی در خطوط هفتگانه مترو نصب شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرنوش نوبخت نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در خصوص توسعه پله برقی در پایتخت اظهار کرد: پله‌برقی ورودی جنوبی ایستگاه شادمان، نصب و فعالیت‌های اجرایی انجام شده است و مورد استفاده مسافران قرار گرفت و با پیگیری انجام شده قرار است تمامی ایستگاه‌های جدید که به بهره برداری می‌رسند مجهز به پله برقی باشند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۲۵ ایستگاه مترو در پایتخت وجود دارد که در تسهیل ترافیک شهر تهران بسیار تاثیرگذار است، تصریح کرد: طبق آمار در حال حاضر تعداد ۸۵۹ دستگاه پله برقی در خطوط هفتگانه مترو نصب شده است.

وی در این راستا اشاره کرد: متروی تهران یک مجموعه بزرگی است که ماهانه ۳۵ تا ۴۰ میلیون نفر با آن در خطوط هفت‌گانه سفر می‌کنند و تعمیر و نگهداری تجهیزات و تأسیسات آن کار بسیار سختی است اما ما در شرکت بهره برداری مترو تهران تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا کمترین خرابی‌ها را داشته باشیم.

نوبخت بیان کرد: شرکت بهره برداری مترو تهران تلاش دارد تا از تولیدکنندگان داخلی، قطعات مورد نیاز خود را خریداری کند. ما در سال گذشته حدود ۶ کیلومتر مصرف هندریل پله ‌برقی داشته‌ایم که تولیدکنندگان در تامین این قطعه توانستند ما را یاری کنند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

دوچرخه سواران با مترو هم می توانند سفر کنند

ایستگاه مترو مولوی فردا افتتاح می شود

باید از سامانه هشدار سریع زلزله در مترو استفاده شود

تامین برق خطوط مترو تا 40 درصد افزایش می یابد

خرید 3 هزار اتوبوس برای ناوگان عمومی پایتخت

ایستگاه مترو مولوی طی هفته آتی افتتاح می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!