طرح هوای پاک گروه بهمن با مراجعه حداکثری مشتریان به پایان رسید

طرح هوای پاک گروه بهمن برای کمک به کاهش آلودگی هوا به مشتریان دارای خودرویB30 ، H2 و وانت کارا 2000cc پس از 15روز در سی ام دی ماه 98 با مراجعه بیش از 2000 مشتری به نمایندگی های منتخب گروه بهمن خاتمه یافت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

طرح هوای پاک گروه بهمن پس از 15روز در سی ام دی ماه 98 با مراجعه بیش از 2000 مشتری خاتمه یافت. گروه بهمن به عنوان پیشگام در اجرای این طرح، با مشارکت نمایندگی های منتخب در سطح کشور و همچنین نمایندگی مرکزی جهت کمک به کاهش آلودگی هوا طرح هوای پاک را اجرا کرد.

هر ساله با آغاز فصل سرما کلانشهرهای کشور به ویژه تهران با افزایش حجم آلودگی مواجه هستند که منجر به آسیب پذیری هموطنان به ویژه سالمندان و کودکان می شود و در این امر خودروهای سواری نقش بسیار موثری دارند، به همین جهت اجرای اقدامات پیشگیرانه و سرویس های دوره ای به موقع می تواند به بهبود شاخص کیفیت هوا کمک کند.

چندی پیش سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن به ارائه خدماتی در طرح پانزده روزه هوای پاک برای کمک به کاهش آلودگی هوا از 14 لغایت 30 دی ماه 98 به مشتریان دارای خودرویB30، H2 و وانت کارا 2000cc اقدام کرد.

در طرح هوای پاک برای دارندگان خودروهای مذکور تخفیف قابل توجهی در ارائه قطعات موثر در کنترل آلاینده ها از جمله فیلتر هوا، روغن و فیلتر روغن، ضد یخ، شمع موتور و علاوه بر آن عیب یابی با دستگاه دیاگ، بازدید عملکرد بخاری در نظر گرفته شد و همچنین اجرت خدمات یاد شده در این طرح رایگان بود.

این طرح در 30 دی ماه 98 با موفقیت به پایان رسید و طبق آخرین نظرسنجی صورت گرفته، میزان رضایت مشتریان از تخفیفات ارائه شده و خدمات رایگان دریافتی بیش از 80% بود. لازم بذکر است بر پایه همین نظرسنجی بیش از 45% از مشتریان با دریافت پیامک از اجرای طرح هوای پاک مطلع شدند و 68% از آنان قبل از مراجعه به نمایندگی ها از طریق سامانه نوبت دهی نسبت به دریافت نوبت پذیرش اقدام کرده بودند.

طرح هوای پاک توسط تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب در نمایندگی های منتخب گروه بهمن در سطح کشور انجام شد و با مراجعه قابل توجهی از دارندگان خودروهای شامل این طرح برای استفاده از قطعات و خدمات با کیفیت و استاندارد همراه بود.

گروه بهمن با اجرای طرح هوای پاک سعی در داشتن سهمی هر چند اندک در کاهش آلودگی هوا داشت، چرا که هوای پاک بزرگترین میراثی است که می توانیم به آیندگان و فرزندان خود تقدیم کنیم تا شاهد نسلی سالم، باهوش و کارآمد باشیم.

انتهای پیام/

بهمن دیزل نشان داد اعتماد به بخش خصوصی واقعی سبب رونق تولید می گردد

حضور گروه بهمن، كروز و رايزكو در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی

سهم گروه بهمن در هوای پاک کشور

طرح فروش لاستیک بسترن B30 با قیمت دولتی

فروش نقدی و اعتباری وانت کارا 2000cc آغاز شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!