حماسه ای دیگر، با همدلی، هم نوایی و تلاش دو چندان خلق خواهیم کرد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال پیامی فرا رسیدن روز کارگر را تبریک گفت. وی در این پیام تاکید کرده است: «پیشرفت، سرنوشت محتوم همه ایرانی هاست و در سایه ایمان، تلاش، همت، همدلی و گسترش روح تعامل بین همه ما چشم انداز روشن تری از توسعه و تحقق اهداف و آرمان پیش رو داریم.»

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در آستانه روز کارگر با ارسال پیامی فرا رسیدن این روز را تبریک گفت، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در آغاز کلام تبریکات خود را تقدیم قلب‌های بزرگ همه شما همکارانم می‌نمایم. یازدهم اردیبهشت روز کارگر تنها بهانه‌ای است که در آن روز تکریم انسان‌های شرافتمندی که توش و توان خود را در خدمت تولید، پیشرفت، رفاه و آبادانی کشور قرار داده‌اند، به قاعده‌ای فراگیر و سراسری اقدام می‌شود.

بر اساس آن‌چه آموزه های رسمی دین مبین اسلام و سنت معصومان بزرگوار(ع) است و با مرور سیره عملی و همچنین روایات نقل شده ایشان، می‌توان دریافت که در مکتب اسلام بیش از سایر مکاتب بر قدر و منزلت کارگران و کار ایشان تاکید شده است، ارزش و اعتباری که در کم‌تر جایی می‌توان آن را یافت.

در منطق اسلام کار کردن فریضه ای مقدس و عبادت است و اگر باانگیزه کسب درآمد حلال به جهت اداره آبرومندانه زندگی همراه باشد اجر وثواب جهاد در راه خدا را دارد. پیامبر اسلام (ص) که سرآمد همه انبیاست، متواضعانه دست کارگر را می بوسد و تاکید می کنند که: « این دستی است که آتش جهنم آن را نمی سوزاند.»

از این رو بر این باورم که تکریم از کارگران، روز و زمان خاصی ندارد و تلاش شما همکاران همواره ستودنی است.

شما سخت کوشانی که در پیچ و خم روزهای نه چندان آسانی که با هم پشت سر گذاشتیم، با همتی مضاعف، اعتقادی راسخ و سرشار از عشق به ارزش‌های الهی، عالی‌ترین تصویرجهادی و همدلی را به نمایش گذاشتید.

اگر امروز ایران‌خودرو تصویری عزتمند از خود به جای گذاشته و همچنان پر نشاط و پویا جاده های ترقی و پیشرفت و خودکفایی را طی میکند، به مدد دستان پرتوان و تلاشگر شما همکاران با ایمان، خلاق، متخصص و متعهد است.

در پایان در سالی که به نام «جهش تولید» مزین شده، بر خود می‌بالم که در کنار یکدیگر توفیق خدمت گزاری داشته و شایسته ایفای نقشی ارزشمند در توسعه اقتصادی و پیشرفت ملی هستیم.

یقینا در سایه همدلی و مشارکت و گسترش روح تعامل بین کلیه ی ارکان گروه صنعتی ایران خودرو ،شرکت های تابعه،شبکه تامین و خدمات پس از فروش چشم انداز روشن تری از توسعه و تحقق اهداف و آرمان ها پیش رو خواهیم داشت که پیشرفت سرنوشت محتوم همه ایرانی هاست، از این رو پیام نوروزی مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار داده و با مسوولیت و نقش پررنگ‌تری که در تحقق اهداف ملی برعهده داریم، عزم خود را برای تلاش گسترده در مسیر بالندگی و خودکفایی دو چندان کرده و با ایمان به مدد الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج)، آمادگی خود را برای حرکت در روندی که مد نظر مقام عظمای ولایت است و بی اثر کردن تحریم های اقتصادی و صنعتی دشمنان ابراز می داریم تا به مرحله جدیدی از شکوفایی، پیشرفت و رشد صنعتی دست یابیم.

از درگاه خداوند متعال می‌خواهم که ما را در انجام رسالت خود برای جهش تولید و رونق اقتصادی، عزت و عظمت کشور سربلند سازد و شاهد کسب افتخارات بیش تری برای ایران عزیز اسلامی باشیم.

انتهای پیام/

رنامه اصلی تام در سال جهش تولید، ارتقای بهره‌ وری صنایع

تعويض لاستیک پنچر شده؛ آسان اما پر خطر!

ایساکو مهلت بازپرداخت مطالبات خود را به تعویق انداخت

گام های جدید محور سازان ایران خودرو برای توسعه بازارهای صادراتی

جهش تولید در ایران خودرو بر مدار توسعه محصولات جدید، ارتقای کیفیت، مشتری مداری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!