آخرین وضعیت جاده های برون شهری/ امکان تردد در جاده هراز از صبح فردا میسر می شود

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزار ٣٠٠ شمار فعال در جاده‌ های برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ٠.٢ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد که جاده هراز(تونل های سد، وانا، تکاور، زیارباغ) دراستان مازندران، از ۱۵ تا١٦ اردیبهشت (به مدت ۲ شب)، از ساعت ۲۱ تا۵ صبح روز بعد، به‌ دلیل اجرای عملیات تعمیر سیستم روشنایی در کیلومتر ۲۸ تا ۹۵، مسدود بوده و تردد از جاده های جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان و بدون بارندگی در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت و قطعه یک آزادراه تهران- شمال خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس حکایت دارد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٣٠٠ شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ٠.٢درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه‌ها اضافه می‌کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧درصد و اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

همچنین آزادراه تهران – شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

ثبت اطلاعات رانندگان ناوگان جاده ای براساس کد ملی/ حذف کارت هوشمند رانندگان

پراید یک خودرو درون شهری است و نباید از شهر خارج شود

کاهش 2 درصدی ترددها در محورهای برون شهری

مسیر تردد کامیون های ترک در ایران هموار است/ کامیون های ایرانی اجازه ورود به ترکیه را ندارند

افزایش 5 درصدی تردد ها در محورهای برون شهری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!