استفاده از ماسک در پرواز های شرکت هواپیمایی KLM اجباری است

شرکت هواپیمایی کی ال ام (KLM) با انتشار بیانیه ای از قانون جدید خود که پوشیدن ماسک در تمامی پرواز های مسافری خواهد بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت هواپیمایی کی ال ام (KLM) با انتشار بیانیه ای از قانون جدید خود برای از سرگیری پروازهای مسافری خبر داده و اعلام کرده است که پوشیدن ماسک در تمامی پروازهای مسافری این ایرلاین اجباری خواهد بود و مسافران باید توجه داشته باشند که هم به هنگام ورود به هواپیما و هم در حین پرواز باید ماسک بهداشتی بر روی صورت خود داشته باشند.

بر اساس گزارشی که در وب‌سایت simpleflying آمده است، این قانون از تاریخ یازدهم ماه مه ۲۰۲۰ میلادی در تمامی پروازهای مسافری ایرلاین KLM اجرایی خواهد شد.

این شرکت هواپیمایی که همچون بسیاری دیگر از ایرلاین های فعال در سراسر جهان تحت تاثیر شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار آن تمامی پروازهای مسافری خود را به مقاصد مختلف جهان لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده بود، حالا به نظر می رسد که قصد دارد با رعایت پروتکل های بهداشتی، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قانون اجباری کردن استفاده از ماسک در هواپیما، برخی از پروازهای اروپایی خود را به مقاصد مهم، استراتژیک و پر تردد از سر بگیرد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

چوب حراج بر هواپیماهای فعال سنگاپور ایرلاینز

تسهیلات وعده داده شده به ایرلاین های داخلی هنوز پرداخت نشده است

پرداخت 8 هزار میلیارد ریال هزینه استرداد بلیت به مسافران توسط ایرلاین های داخلی و خارجی

ایرلاین های خارجی هزینه استرداد بلیت را نمی پردازند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!