30 هزار نفر از کارکنان هواپیمایی امارات تا پایان ماه مارس تعدیل می شوند

شرکت هواپیمایی امارات با هدف کاهش هزینه‌های خود ۳۰ هزار تن از کارکنان خود را در پایان ماه مارس تعدیل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بلومبرگ اعلام کرد که با توجه به این که هواپیمایی امارات نزدیک به ۱۰۵ هزار پرسنل دارد، برنامه اخراج نیروی کار این شرکت، ۳۰ درصد کارکنان آن را شامل خواهد شد.

شرکت هواپیمایی امارات همچنین قصد دارد، ناوگان ایرباس A380 خود را که بزرگ‌ترین ناوگان پروازی این شرکت به شمار می‌رفته، پیش از موعد تعیین شده، بازنشسته و از رده خارج کند.

تیم کلارک، مدیر عامل امارات پیشتر پیش‌بینی کرده بود که تقاضا برای سفرهای هوایی تحت تاثیر نگرانی‌های موجود از ابتلا به بیماری کووید-۱۹ همچنان طی دو سال آینده پایین خواهد بود و این امر گویای آینده تاریک صنعت هواپیمایی است. البته دولت امارات عربی متحده وعده داده که با حمایت‌های مالی خود مانع از ورشکستگی این شرکت خواهد شد.

سود شرکت هواپیمایی امارات در ماه مارس ۴۰۸ میلیون دلار از پیش‌بینی‌ها پایین‌تر بوده و درآمد این شرکت نیز در این ماه ۳.۴ میلیارد دلار از برآوردهای صورت گرفته برای سال ۲۰۲۰ پایین‌تر آمده است.

گزارش خودرو

فعالیت خطوط هوایی در سرتاسر جهان پس از بسته شدن مرز کشورها و اجرای سیاست قرنطینه عمومی توسط بسیاری از دولت‌های درگیر شیوع شتابان ویروس کرونا به حد بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است.

طبق اعلام انجمن بین‌المللی حمل و نقل هوایی(یاتا)، حدود ۷۰ درصد ظرفیت خطوط هوایی خالی مانده و کاهش درآمد این صنعت در سال ۲۰۲۰ به دلیل کاهش فروش بلیت سفرهای هوایی حداقل ۳۱۴ میلیارد دلار کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

نرخ بلیت هواپیما در آسیا و اتحادیه اروپا در مسیر صعودی قرار گرفت

چگونگی استفاده از وسایل نقلیه با وجود کرونا

ضرر 150 میلیون دلاری شرکت هواپیمایی سنگاپور در پی افت پروازها

یونایتد ایرلاینز آمریکا 22 هزار نفر را اخراج می کند

جابجایی 753 هزار مسافر در فروردین ماه امسال با پروازهای داخلی

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!