نمایندگی های ایران خودرو در مناطق سیل زده فراتر از وظایف خود خدمات ارائه کردند

نمایندگی های شرکت ایران خودرو در همراهی و کمک به هموطنان سیل زده، فراتر از وظایف خود عمل کردند.

در خدمات‌ رسانی ایران‌ خودرو به هموطنان سیل‌ زده، تعدادی از نمایندگی های خدمات پس از فروش این شركت فراتر از وظایف و مسئولیت های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل كرده و به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

نمایندگی 2451 شوشتر این شرکت در استان خوزستان خدمات ویژه‌ای به همشهریان خود ارائه کرد. این نمایندگی تهیه لوازم بهداشتی کودکان و توزیع روزانه 350 غذا برای هموطنان در شعیبیه(شادُروان) را به مدت یک‌ ماه به عهده گرفته و 5 نفر از کارکنان این نمایندگی برای کمک‌ رسانی به مردم این شهر مامور شده‌اند. نمایندگی 2304 الیگودرز، شرایط اسکان مسافران نوروزی را فراهم كرد و نمایندگی 2201 شیراز نیز خدمات خود را به صورت شبانه روزی به امدادخواهان ارایه كرده است.

بر مبنای این گزارش، شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساكو) در ایام نوروز 98، علاوه بر ارائه خدمات از پیش برنامه‌ریزی شده خود با عنوان جشنواره خدمات نوروزی، هم‌زمان با وقوع بحران سیل، بیش از 100 اکیپ ویژه به استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان، فارس و مازندران اعزام كرد و در مجموع بیش از دو هزار خدمات خودرویی و 3 هزار نفر ساعت خدمات غیر خودرویی اعم از خارج کردن خودروها از میان سیلاب و گل و لای، جابجایی لوازم مورد نیاز مردم، توزیع مواد غذایی و … ارائه كرد.

گزارش خودرو

این گزارش می افزاید، گروه صنعتی ایران‌ خودرو با دستور مدیرعامل این گروه، همزمان با وقوع سیل در برخی استان‌های کشور، از ساعات اولیه و با تمام توان در مناطق سیل زده حاضر شدند و با عمل به وظیفه خود این بحران در کمترین زمان ممکن در خصوص خدمت‌ رسانی در محل یا انتقال خودروها به تعمیرگاه‌ های مجاز اقدام کرده و همچنان تا بهبود اوضاع، دوشادوش این عزیزان در مناطق حضور خواهند داشت.

همچنان که گروه صنعتی ایران‌‌ خودرو در زلزله غرب کشور حضور داشت و تا عادی شدن اوضاع به هموطنان در منطقه سرپل‌ ذهاب خدمت کرد، این روند در خصوص هموطنان سیل‌زده نیز ادامه خواهد داشت.

ایران خودرو تا بازگشت شرایط طبیعی در مناطق سیل زده خدمات می دهد

ایران خودرو بیش از 2 هزار خدمت خودرویی در مناطق سیل زده ارائه کرد

ارائه خدمات به 150 هزار خودرو در جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو

ناظران امداد ایران خودرو به یزد و کرمان رسیدند

بازدید مدیران ارشد ایساکو از ناوگان امداد رسانی ایران خودرو در خوزستان

آماده باش خدمات پس از فروش ایران خودرو در استان های سیل زده

ایران‌ خودرو برای امدادرسانی به سیل زدگان شیراز وارد عمل شد

تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!