جلوگیری از شیوع کرونا این بار با استفاده از پهباد

یک شرکت استارت آپی در انگلیس با استفاده از پهپاد انتقال نمونه تست های کرونا و کیت های تست و تجهیزات حفاظتی را بین بیمارستان ها جا به جا می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در انگلیس یک سرویس پهپاد پزشکی در راه اندازی شده که انتقال نمونه تست های کرونا، کیت های تست و تجهیزات حفاظتی را بین بیمارستان ها انجام می دهد. این استارت آپ هم اکنون پشتیبانی سازمان فضایی انگلیس را دریافت کرده است.

هدف کارآموزان از تاسیس این استارت آپ کاهش مدت زمان انتظار، صرفه جویی در وقت نیروهای خدمات درمانی و کاهش خطر انتقال و ابتلا به ویروس کرونا است. در حال حاضر آنها مشغول آزمایش زیربنای پد پهباد هستند تا این وسیله نقلیه مینیاتوری بتواند در بیمارستان، آزمایشگاه و انبار از زمین بلند شود و فرود بیاید.

گزارش خودرو

آنها تصمیم دارند آزمایش های خود را گسترش دهند تا شبکه ای از پهپادها را در سراسر تاسیسات سرویس سلامت همگانی انگلیس ایجاد کنند.

در این پروژه از پهپادهای هیبریدی استفاده می شود که علاوه بر پروانه، دارای بال هایی نیز هستند و می توانند ۲ کیلوگرم را در مسافت ۹۶ کیلومتر حمل کنند.

سازمان فضایی انگلیس همراه سازمان فضایی اروپا بودجه ۱.۳ میلیون پوندی تعیین کرده اند که به مجموعه ای از طرح ها از جمله این پروژه تعلق می گیرد تا راه حل هایی مبتنی برفضا برای مقابله با چالش های ناشی از کووید۱۹ ابداع کنند.

انتهای پیام/ منبع: مهر

خودروی خودران رینسپید اِتوس و پهپاد همراه

تحویل یک ساعته کالا از آمازون

ماجرای تسلا / از کتاب الکترونیک تا انقلاب در صنعت خودرو!

دربی استارت آپ ها / در جست‌وجوی تسلاهای آینده

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!