مینی بوس بهمن دیزل اولین 5 ستاره کیفی را از آن خود کرد

بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مینی بوس سحرایسوزو شرکت بهمن دیزل در بین خودروهای تولید ساخت داخل، موفق به کسب پنج ستاره کیفی شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارزیابی کیفی خودروهای سنگین تولیدی در بهمن ماه سال 99، مینی بوس سحرایسوزو شرکت بهمن دیزل در بین خودروهای تولید ساخت داخل در بخش مسافربری، با ارتقاء یک ستاره موفق به کسب پنج ستاره کیفی شد. بر اساس این گزارش مینی بوس سحر اولین مینی بوس مسافری در کشور محسوب می شود که 5 ستاره کیفی را کسب کرده است.

این خودرو دارای موتور 2/5 لیتر چهار سیلندر خطی، اینتر کولر و توربوشارژ است و از سیستم ترمز ضد قفل مجهز به کنترلگرهاي الكترونیکی جهت تعادل در سطوح لغزنده (ABS & EBD & ASR) نیز برخوردار است .

گزارش خودرو

همچنین در این ارزیابی سایر محصولات بهمن دیزل نیز در بین خودروهای تولیدی ساخت داخل، در سطح بالایی از کیفیت قرار گرفته اند. در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس شیلر متعلق به این شرکت، چهار ستاره کیفی را کسب کرده است ودر گروه خودروهای باری، کامیونت شیلرموفق به کسب چهار ستاره کیفی شده است.

گفتنی است پیش از این نیز کامیونت 5/2 تن که مدل NMR85E ایسوزوی شرکت بهمن دیزل به حساب می آید، اولین کامیونت دیزلی در کشورو اولین خودروی تجاری گروه بهمن محسوب می شود که پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

انتهای پیام/

تیم گروه بهمن در یک قدمی فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان

تصاویر SUV جذاب گروه بهمن با امکانات منحصر به فرد منتشر شد

مرکز پذیرش گروه بهمن مطابق با استانداردهای جهانی است

گام جدید سیبا موتور در جهت تعمیق ساخت داخل قطعات

گروه بهمن در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان پیشرو است

مقایسه سدان های دست دوم هم قیمت/ از میان کیا سراتو ، مزدا3 ، رنو مگان و هیوندای آوانته کدام یک را انتخاب کنیم؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!