پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پیکاپ غیر نظامی گورکا

پیکاپ غیر نظامی گورکا ، کرگدن شهری

شرکت کانادایی تراداین به تازگی محصول جدید خود با طراحی ظاهری خشن و توانمند به نام گورکا سیویلین ادیشن را معرفی کرده است. همان گونه که نام این خودرو نشان می دهد پیکاپ شهری گورکا مدل غیر نظامی از خودرو زرهی گورکا آر پی‌وی است که برای استفاده نیروی های نظامی در سراسر جهان تولید […]

javankhodro
جمعه - ۱۵ آبان ۱۳۹۴

شرکت کانادایی تراداین به تازگی محصول جدید خود با طراحی ظاهری خشن و توانمند به نام گورکا سیویلین ادیشن را معرفی کرده است. همان گونه که نام این خودرو نشان می دهد پیکاپ شهری گورکا مدل غیر نظامی از خودرو زرهی گورکا آر پی‌وی است که برای استفاده نیروی های نظامی در سراسر جهان تولید شده است.

این نسخه در شهر اونتاریو، کانادا ساخته می شودبرای خرید این کرگدن شهری باید برچسب قیمت ۲۷۸ هزار دلاری را پرداخت کنید.

پیکاپ غیر نظامی گورکا

این نسخه شهری گورکا مانند نسخه نظامی، برای مقاومت در برابر آثار ناشی از گلوله های ضد زره ۷٫۶۲ میلیمتری توسعه داده شده است. همچنین خریداران می توانند زره های قوی‌تر را نیز سفارش دهند که تورهای محافظ روی پنجره ها، صندلی های کاهنده اثر انفجار و کف ضد انفجار ارتقا یافته را شامل می شود.محل نگهداری سلاح نیز در دسترس است تا سرنشینان توانایی پاسخ آتش متقابل داشته باشند.
گورکا از نظر طراحی ، به عنوان ستاره یک فیلم آخر الزمانی شکل گرفته است. ارتفاع بلند، سپر ساخته شده از فلز سخت، پنجره های کناری کوچک که برای حفاظت از سرنشینان طراحی شده اند، چرخ های سیاه رنگ که زیر گلگیرهایی برآمده و پهن قرار گرفته اند ، از ویژگی های ظاهری این مدل است که می توان به آنها اشاره داشت.
 پیکاپ غیر نظامی گورکا پیکاپ غیر نظامی گورکا

در نسخه شهری گورکا از یک موتور ۶٫۷ لیتری توربودیزل هشت سیلندر خورجینی فورد استفاده شده است ، که توانایی تولید ۳۰۰ اسب بخار نیرو در دور موتور ۲,۸۰۰ و ۶۶۰ پوندفوت گشتاور در دور موتور ۱,۶۰۰ را دارد. یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو به هر چهار چرخ خودرو را بر عهده دارد. نسخه شهری گورکا توانایی عبور از آبی با عمق بیش از ۳۰ اینچ (۷۶ سانتیمتر) را دارد اما تایرهای خارج جاده ای کانتیننتال سرعت آن را به ۷۰ مایل در ساعت (۱۱۲ کیلومتر در ساعت) محدود می کنند.

نسخه شهری گورکا در شهر اونتاریو، کانادا ساخته می شود و حتی وارانتی پیشرانه اف-۵۵۰ را حفظ کرده است زیرا تغییرات صورت گرفته مورد تایید فورد بوده است. برای خرید این کرگدن شهری باید برچسب قیمت ۲۷۸ هزار دلاری را پرداخت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی