قیمت خودروها در فضای مجازی ساختگی است

به گفته نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، قیمت خودروها در فضای مجازی ساختگی بوده و دلالان تعیین می کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: تقریبا یک ماه است که تمام نمایشگاه داران خودرو و مراکز تعویض پلاک تعطیل هستند و هیچ خرید و فروشی صورت نمی گیرد. تا زمانی که معاملات صورت نگیرد نمی توانیم قیمتی برای خودرو اعلام کنیم و تا زمان بازگشایی مغازه ها باید صبر کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قیمت خودرو را در فضای مجازی چگونه تعیین و اعلام می شود؟، بیان کرد: قیمت هایی که اکنون در فضای مجازی وجود دارد ساختگی بوده و دلالان نرخ آن را تعیین می کنند. مردم اگر قصد خرید خودرو دارند تا زمان بازگشایی مغازه ها باید صبر کنند تا معاملات صورت گیرد و قیمت ها منطقی و واقعی شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو نسب در خصوص آینده قیمت خودرو تشریح کرد:‌ مشخص نیست که قیمت ها چه روندی را داشته باشند، اصولا میزان عرضه، نرخ دلار و انجام معاملات در قیمت یک خودرو تعیین کننده است. اکنون آخرین قیمت هایی که وجود دارد همان قیمتی است که قبل از تعطیلات معامله شد.

کاشانی نسب در مورد قیمت‌هایی که این چند روز در فضای مجازی برای انواع خودرو ارائه می‌شود، گفت: بازار تعطیل است و هیچ قیمتی رد و بدل نمی‌شود از این رو قیمت‌های درج شده در سایت‌های اینترنتی، سلیقه‌ای بوده و واقعی نیستند.

این مقام صنفی با توضیح مثالی در خصوص واقعی نبودن قیمت خودرو در فضای مجازی، گفت: مدتی است که در فضای مجازی نرخ‌ خودرو روزی دو مرتبه در سایت ها تغییر می‌کند، در حالی که بازار تعطیل است و خرید و فروشی وجود ندارد که بخواهد مبنای جدیدی برای قیمت گذاری به دست بیاید .

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آزادسازی قیمت گذاری، واکسن شفا بخش صنعت خودرو

کار بررسی و رسیدگی به وضعیت بازار خودرو به کمیسیون اصل نود کشید

بازار خودرو آرام شده است/ کاهش قیمت خودرو نسبت 2 هفته گذشته

با عرضه خودرو در بورس کالا باید منتظر چه اعدادی باشیم؟

آزادسازی واردات خودرو، بازار را از وضعیت آشفته و نابسامان خارج می کند

خرید و فروش خودرو در بازار غیر رسمی در جریان است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!