اتوبوس آمبولانسی تولید داخل یک دهم نمونه خارجی ارزی بری دارد

مدیرعامل ایران خودرو دیزل بیان کرد: اتوبوس آمبولانسی تولید داخل در برابر نمونه خارجی یک دهم ارزی بری داشته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

جواد توسلی مهر مدیرعامل ایران خودرو دیزل در مراسم تحویل اتوبوس آمبولانس های سازمان اورژانس کشور گفت: محصولی تولید شده است که در مجموعه دیزلباعث ایجاد خود باوری شده است. تولید اتوبوس آمبولانسی یکی از افتخارات خوبی است که اکنون به آن دست یافته ایم.

او بیان کرد: زیان انباشته از ۵ هزار و ۵۰۰ یورو به ۳ هزار و ۷۰۰ یورو کاهش پیدا کرده و سود عملیاتی داشته ایم، با ظرفیت سازی که انجام شده است می توانیم توان تولید را افزایش دهیم.

مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: در یک سال گذشته نگرانی کارگری نداشته ایم. نتیجه همدلی منجر به این شد که اکنون اتوبوس آمبولانسی بسازیم و ۳۰۰ هزار یورو از خروج ارز جلوگیری کرده ایم.

او گفت: نتایج عملکرد همکاران در حوزه کیفیت است؛ در ۲ سال گذشته با جهش تولید مواجه بودیم و در کنار این موضوع ارتقا کیفی نیز داشته ایم.

این مقام مسئول با بیام اینکه اتوبوس آمبولانسی که در ایران خودرو دیزل ساخته شده است صد در صد داخلی طراحی شده است، گفت: خوشبختانه تمام کارهای تولید این اتوبوس در داخل انجام شده و قطعات استفاده شده در آن نیز داخلی است.

به گفته توسلی مهر، این اتوبوس همان اتوبوس آتروس 1230 ایران خودرو دیزل است که اکنون نوع آمبولانسی آن نیز طراحی شده است.

مدیرعامل ایران خودرو دیزل با تاکید بر اینکه اتوبوس آمبولانسی تولید داخل در برابر نمونه خارجی یک دهم ارزی بری داشته است، گفت: یعنی قیمت نمونه خارجی این اتوبوس آمبولانسی تقریبا 300 هزار یورو است در صورتی که نمونه داخلی ارز بری 33 هزار یورویی دارد.

توسلی مهر گفت: تولید در ۶ ماه نسبت به سال ۹۹، حدود ۲/ ۷ درصد افزایش تولید داشته ایم.

انتهای پیام/

رونمایی از نخستین پلتفرم بومی برق و الکترونیک خودرو به‌زودی/ آمادگی ایران‌ خودرو برای ارایه دستاوردهای دانش‌بنیان به سایر خودروسازان

تولید بیش از 370 هزار دستگاه طی 6 ماهه نخست سال جاری

عرضه چهار محصول در فروش فوق‌العاده ایران خودرو/ قرعه کشی ۲۴ مهر

دنا با نون اضافه!/ تجربه رانندگی با دنا پلاس توربو

رشد ۳۲ درصدی حمل بدنه به سایت‌های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو

پیش فروش ۵ محصول ایران خودرو از چهارشنبه این هفته/ پخش زنده مراسم قرعه کشی از سایت ایران خودرو و آپارات

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!