نمایش ایکس 22 پرو در مرکز خرید کوروش اولین ملاقات جوانان با کراس اوور جدید بازار

خودرو ام وی ام ایکس 22 یکی از محبوب ترین کراس اوورهای کوچک بازار ایران است که این روزها یک پوست اندازی اساسی را تجربه می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت مدیران خودرو پس از تجربه فروش موفق نسل اول ایکس 22، اکنون به معرفی نسل جدید این محصول پرداخته است.

نسل دوم که با نام ایکس 22 پرو وارد بازار شده، در همین مدت کوتاهی که از معرفی آن می گذرد، توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

شرکت مدیران خودرو هم اخیرا به منظور آشنایی بیشتر مردم با ایکس 22 پرو، یک دستگاه از آن را در مرکز خرید کوروش در غرب تهران برای عموم، به نمایش در آورد.

ام وی ام ایکس 22 (1)

در این برنامه، بسیاری از علاقمندان توانستند خودرو ایکس 22 پرو را برای اولین بار از نزدیک مشاهده کنند.

از آنجا که بازار هدف مدیران خودرو از عرضه ایکس 22 پرو، قشر خریداران جوان است، در کارشوی مرکز خرید کوروش تلاش شد که برنامه هایی مفرح و سرگرم کننده برای حاضران ترتیب داده شود. مسابقه حدس آهنگ از جمله این برنامه ها بود که استقبال خوب مهمانان را در پی داشت.

حاضران در کنار تجربه اوقاتی خوش با خانواده، با ویژگی های ایکس 22 پرو هم بیشتر آشنا شدند و استایل ظاهری مدرن این کراس اوور جمع و جور را پسندیدند.

طراحی ظاهری ایکس 22 پرو از مد روز صنعت خودرو پیروی می کند و بر اساس سلیقه خریداران جوان شکل گرفته است. در مجموع، ایکس 22 پرو چهره ای جوان پسندتر و با نشاط تر از نسل قبل دارد.

ام وی ام ایکس 22 (4)

نمایشگر 9.0 اینچی لمسی، فرمان الکتریکی (EPS)، ترمز پارک برقی (EPB) و سیستم اتو هلد از مهم ترین آپشن های جدید ایکس 22 پرو هستند که ارزش خرید این خودرو را بالا می برند.

امکانات رفاهی ایکس 22 پرو را در کمتر خودرویی در این سگمنت می توان یافت و همین موضوع آن را نسبت به رقبا متمایز می کند. ایکس 22 پرو به پیشرانه توربو شارژ مجهز شده که 102 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور در اختیار راننده می گذارد.

ام وی ام ایکس 22 (2)

گیربکس در نظر گرفته شده برای ایکس 22 پرو از نوع 9 سرعته CVT است. ترکیب پیشرانه مدرن 1.0 لیتری و گیربکس پیشرفته 9 سرعته، مصرف سوخت پایینی برای ایکس 22 پرو به ارمغان می آورد. علاوه بر عملکرد فنی مناسب، ایکس 22 پرو از لحاظ امکانات رفاهی و ایمنی هم رضایت مشتریان را برآورده می کند.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به این آدرس مراجعه کنید:

mvmco.org/x22pro

انتهای پیام/

تکنولوژی در لباس مد روز معرفی تیگو 7 پرو، کراس اووری جذاب و موفق

تست درایو ایکس 22 پرو توسط مشتریان در پیست آزادی

گردهمایی مالکان خودروهای ایکس 22 در مراسم باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو

ام وی ام ایکس 22 پرو با قلبی کوچک اما توانمند

کراس اووری برای جوان تر ها/ آشنایی و تجربه رانندگی با ایکس 22 پرو

نظر شما !!