پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اسپانسر جشن قهرمانی لیگ برتر فوتبال چه شرکتی بود؟

جشن قهرمانی تیم پرسپولیس به عنوان قهرمان بیست و دومین لیگ برتر فوتبال ایران در حالی در قائمشهر برگزار شد که نام تجاری یک شرکت خودروساز خصوصی در این مراسم بسیار به چشم آمد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ فردا موتورز نام یکی از خودروسازان بخش خصوصی است که نام تجاری آن در جشن قهرمانی […]

فاطمه علی اصغری
شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

جشن قهرمانی تیم پرسپولیس به عنوان قهرمان بیست و دومین لیگ برتر فوتبال ایران در حالی در قائمشهر برگزار شد که نام تجاری یک شرکت خودروساز خصوصی در این مراسم بسیار به چشم آمد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ فردا موتورز نام یکی از خودروسازان بخش خصوصی است که نام تجاری آن در جشن قهرمانی پرسپولیس به عنوان قهرمان بیست و دومین لیگ برتر فوتبال ایران بر سکوی قهرمانی دیده شد.

تبلیغات فردا موتورز در جشن قهرمانی بیست و دومین لیگ برتر فوتبال، هم زمان با روزهایی است که این خودروساز بخش خصوصی  بنا دارد تا در سال 1402، رکورد تولیدش را با رشد چند برابری ثبت کند.

فرداموتور 

فردا موتورز تاکنون محصولاتی شامل خودروهای سدان 511، کراس اوور SX5، کراس اوور T5 و خودرو لوکس سوبا M4  را وارد بازار ایران کرده و کارخانجات تولیدی این شرکت هم اکنون در شهر های سمنان و بروجرد محصولات خود را با نشان تجاریFMC مونتاژ و روانه بازار می کنند.

فردا موتور

پیش از این نیز شرکت فردا موتورز در نمایشگاه خودروی ایران اکسپو 2023 که در تهران برگزار شده بود با محصولات سوبا M4 و FMC T5 یکی از اصلی ترین تامین کنندگان خودروهای تشریفات سران خارجی بود.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی