تجهیز ناوگان سوخت رسانی کشور به کیت ایمنی ADR

گروه خودروسازی سایپا عملیات اجرایی تجهیز نفتکش‌های البرز و دانگ فنگ ناوگان سوخت رسانی کشور به کیت ایمنی ADR را آغاز کرده است.

به گزارش سایپا نیوز؛ با توجه به انتقال ماموریت شرکت کاوه خودرو سایپا به شرکت خدمات فنی رنا، تعمیرگاه مرکزی شرکت سایپادیزل با در اختیار داشتن توان طراحی مهندسی و تیم کارشناسی مجرب، این سیستم را در نفتکش های  فعال در ناوگان سوخت رسانی کشور نصب می‌نماید.

بر اساس این گزارش، با توجه به استانداردهای GGVS آلمان و ADR اروپا، تمامی خودروها و وسایل نقلیه موتوری که برای حمل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، می‌بایست مجهز به مدار الکتریکی مستقل از سیم‌کشی خودرو، شامل واحد کنترل الکترونیکی (ECU) و فرمان دهنده، اتصالات، سوکت‌ها و سیم‌کشی خاص و سوئیچ‌های اضطراری جهت قطع جریان برق خودرو مابین باطری و دینام باشند.

این سیستم از طریق نصب کلید برق ضد انفجار که از داخل و خارج کابین راننده عمل می‌نماید، قابلیت قطع جریان الکتریکی و جمع‌آوری کامل الکتریسیته ساکن موجود در سیستم برق خودرو را داشته و ایمنی کامل تجهیزات را در مواقع خطر فراهم می‌نماید.

این گزارش می افزاید: تا پیش از این، نفتکش‌های ناوگان سوخت‌رسانی کشور صرفاً با تجهیز به کپسول آتش‌نشانی، به فعالیت در سیستم نفت‌بری می‌پرداختند که طبق بخشنامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، تمامی دارندگان وسایل نقلیه حامل کالاهای قابل اشتعال و خطرناک ملزم به نصب سیستم ضد جرقه ADR می‌باشند. مجموعه کیت ایمنی ADR از تاریخ نصب به مدت 18 ماه و یا 100 هزار کیلومتر کارکرد دارای گارانتی می‌باشد و خدمات گارانتی فقط از طریق شبکه نمایندگی‌های مجاز شرکت خدمات فنی رنا در 15 شهرستان کشور ارائه می‌شود.

شرکت‌ها و فعالان ناوگان حمل و نقل مواد سوختی کشور برای نصب، خدمات مهندسی، گارنتی و وارانتی سیستم ضد جرقه ADR  می‌توانند به مدیریت پروژه های  شرکت خدمات فنی رنا به نشانی تهران، کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج ، جنب کفش بلا مراجعه و یا با شماره تلفن های 17-44987510 ،44993266 ارتباط برقرار نمایند.

قیمت انواع محصولات سایپا (تیر 96)

عرضه سیتروئن C3 تا پایان سال جاری

لحظه شماری برای عرضه کوییک در بازار

جمع نارنجی پوشان جاده مخصوص در کرج/گزارش تکمیلی حضور سایپا در نمایشگاه خودرو البرز

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (4)-دورهمی با کیفیت ها در کرج

سایپا با چانگان CS75 و سیتروئن C4 در نمایشگاه خودرو ارومیه (گزارش 1)

حضور سایپا در دومین دوره نمایشگاه خودرو ارومیه

 

نظر شما !!