پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

volvo-safety-_سیستم ایمنی ولوو

تکنولوژی ایمنی ولوو حامی جان و مال شما

ولوو نام شناخته شده ای است که توانسته راه خود را به بسیاری از بازارهای خودرو باز نماید. در حال حاضر یکی از مهمترین اولویت ها و تبلیغات این شرکت بر اساس ایمنی شکل گرفته است و این شرکت هدفی برای خود تعیین کرده است. هدف قسمت تکنولوژی ایمنی ولوو این است که تا سال 2020 میزان […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

ولوو نام شناخته شده ای است که توانسته راه خود را به بسیاری از بازارهای خودرو باز نماید. در حال حاضر یکی از مهمترین اولویت ها و تبلیغات این شرکت بر اساس ایمنی شکل گرفته است و این شرکت هدفی برای خود تعیین کرده است. هدف قسمت تکنولوژی ایمنی ولوو این است که تا سال 2020 میزان تلفات سرنشینان این خودرو را به صفر برساند و نتایج آماری نشان می دهد این شرکت گامی بزرگ در این جهت برداشته است.

بر اساس تحقیقی که توسط موسسات بیمه سوئدی انجام شده، خودروهای ولوو 28 درصد احتمال تصادف کم تری با دیگر خودروها دارند و این آمار نشان دهنده پیشرفت سریع ولوو به سمت هدف را نشان می دهد.

volvo-safety_سیستم ایمنی ولوو

این تحقیق 160 هزار خودرو در سوئد را مورد بررسی قرار داده و بر این اساس مشخص شده که ویژگی ترمز اتوماتیک استاندارد ولوو به کاهش میزان ادعاهای بیمه ای کمک کرده است.

هم چنین در این تحقیق مشخص شده که سیستم ممانعت از تصادف به کاهش جراحت های برخورد ناگهانی و هزینه آسیب های خودرو در یک مواجه با یک تصادف کمک کرده است.

در حالی که ترمز اتوماتیک City Safety در نسل قبلی خودروهای ولوو تنها در سرعت های پایین فعال می شد مدل XC90 سال 2016 این ویژگی را در تمام سرعت ها دارد.

برچسب‌ها : xc90ایمنیولوو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی