پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مرسدس-آ اِم گ GT و GT S (3)

مرسدس-آ اِم گ GT و GT S با لباس پرایور دیزاین

GT و GT S ، با ظاهری عصبانی و نمای داخلی اسپرت مجموعه ای کامل را فراهم کرده اند که هیچ علاقه مند به خودوریی نمی تواند مدتی را صرف دیدنشان نکند! اما اگر شما معتقدید که مرسدس-آ اِم گ GT و GT S ، به اندازه کافی جذاب و گیرا نمی باشند پس بهتر […]

javankhodro
شنبه - ۱۴ شهریور ۱۳۹۴

GT و GT S ، با ظاهری عصبانی و نمای داخلی اسپرت مجموعه ای کامل را فراهم کرده اند که هیچ علاقه مند به خودوریی نمی تواند مدتی را صرف دیدنشان نکند! اما اگر شما معتقدید که مرسدس-آ اِم گ GT و GT S ، به اندازه کافی جذاب و گیرا نمی باشند پس بهتر است که به سراغ پرایور دیزاین (Prior Design) بروید!

با توجه به این نکته که هر کیت عریضی برای هر خودرویی مناسب نمی باشد ، اما درباره این بسته جدیدی که پرایور برای V8 قدرتمند آفالتِرباخ ساخته است کاملا قضیه فرق می کند. این بسته با شکل ظاهری این خودرو بسیار هماهنگی دارد و نمای بیرونی این خودرو به کمک رینگ های قوی و تنومندی ، بسیار جذاب و گیرا شده است.

مرسدس-آ اِم گ GT و GT S (3)

این بسته کامل پرایور دیزاین شامل موارد زیر می باشد :

اسپویلر جلو، دیفیوزر عقب، رکاب‌‌های جانبی دارای اسپویلر، درپوش تغییریافته بخش پیشرانه، گلگیرهای بزرگِ پف‌کرده، اسپویلر ظریف عقب، کانارد‌های (Canard) جدید، پنل‌ ورودی‌های هوا، رینگ‌های فورج‌کاری شده بسیار سبک موسوم به PD3 و سامانه اگزوز اختصاصی. داخل کابین هم کاملاً طبق خواست و سلیقه خریدار آرایش می‌شود.

مرسدس-آ اِم گ GT و GT S (3)

اما به طور دقیق تر می توان گفت که این بسته دو نوع دارد : یکی کیت آئرودینامیکی PD800GT نسخه Shmale که یکسری تغییرات ظاهری ایجاد می‌کند اما عرض بدنه را تقریباً افزایش نمی‌دهد. دیگری کیت آئرودینامیکی “عریض” PD800GT که علاوه بر عناصر موجود در نوع اول گلگیرهای پف‌کرده‌اش چشم را می‌زند و عرض بدنه نسبت به مدل استاندارد افزایش‌یافته است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی