قیمت قطعی و تحویل فوری مدیران خودرو پاسخی در جهت تعادل بازار

با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش میزان تقاضا انتظار می‌رود شرکت‌های خودرویی میزان عرضه خود را افزایش داده و همچنین با ارائه شرایط فروش مشخص روند مشخصی در متعادل کردن بازار ایفا کنند.

در ایام پایانی سال دلالان با ورود به فرآیند خرید و فروش خودرو‌ها و همچنین ایجاد هزینه‌های حاشیه‌ای برای خودرو‌های پرمتقاضی، هزینه‌های گزافی را به خریداران تحمیل می‌کنند، که البته شرکت‌ها می‌توانند با عرضه به موقع و شفاف محصولات خود به بازار این روند سودجویی دلالان را متوقف کنند.

در شرایطی که شرکت‌ها صحبت از توقف تولید دارند ،بسیاری از سوالات در خصوص علت موجودی بالا خودرو در دست دلالان بی پاسخ مانده است. در عین حال اغلب شرکت‌های خودرو‌سازی طی هفته‌های اخیر قیمت جدیدی را برای برخی از محصولات خود اعلام کرده‌اند و تنها تعداد محدودی از آنها شرایط قیمتی مشخص و تحویل بروز را برای مشتریان ارائه کرده اند.

شرکت مدیران خودرو نیز در راستای اعتماد سازی و ایجاد شفافیت در بازار، با اعلام قیمت ها بصورت مشخص و ارائه شرایط فروش فوری با تحویل 30 روزه اقدام کرده است. طی این بخشنامه فروش محصولات برند ام وی ام بصورت فروش نقدی در اختیار مشتریان قرار داده شده است. چرا که در شرایط فعلی با وجود عدم ثبات در دیگر شرکت‌های خودرویی در اعلام قیمت شفاف و شرایط فروش مشخص، مشتریان قادر به تصمیم گیری نخواهند بود. اما در مقابل شرکت مدیران خودرو با اعلام این شرایط فروش به جهت قیمت قطعی و تحویل 30 روزه می‌تواند برای مشتریان از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا مراجعه به نمایندگی‌ها از جزئیات این شرایط فروش مطلع شوند.

 

 

مدیران خودرو فروش فوری چری تیگو7 را استارت زد + قیمت جدید (دی 97)

تحویل به موقع محصولات مدیران خودرو در شرایط پیچیده فعلی

فروش محصولات مدیران خودرو از امروز آغاز می شود + لیست قیمت های جدید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!