تکذیب تغيير موتور محصولات مشترك / مدرسان شركت‌هاي ديگر تخيلات خود را به سايپا تعميم ندهند

مركز تحقيقات و نوآوري سايپا با صدور بيانيه اي اعلام كرد اين گروه خودروسازي هيچ برنامه و پروژه اي براي تغيير موتور محصول ساندرو يا هر محصول مشترك ديگري ندارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مركز تحقيقات و نوآوري سايپا در اين بيانيه آورده است: در روزهاي اخير برخي رسانه‌ها به گفته‌هاي يك مدرس از يكي از شركت‌هاي فعال در حوزه خدمات پس از فروش استناد كرده و از قول ايشان اعلام كرده‌اند، قرار است موتور EF7 روي خودروهاي تندر90 و ساندرو هم نصب شود. مركز تحقيقات و نوآوري سايپا به نمايندگي از اين گروه خودروسازي با اعلام اينكه هيچ برنامه‌اي براي استفاده از اين موتور يا هر موتور ديگري روي محصول ساندرو ندارد، ذكر موارد زير را ضروري مي داند:

۱- مشخص نيست كه يك مدرس در شركت خدمات پس از فروش چگونه به خود اجازه مي‌دهد در خصوص برنامه‌هاي توليدي و فني يك شركت خودروسازي ديگر اظهارنظر كرده و چنين موضوع كذب و غير­كارشناسانه‌اي را مطرح كند.

۲- اين احتمال وجود دارد كه شركت متبوع مدرس ياد شده، چنين ذهنيت و برنامه‌اي را در خصوص محصولات توليدي خود داشته باشد اما كمترين كه از اين مدرس و همكاران وي انتظار مي‌رود اين است كه برنامه‌های خود را به شركت‌هاي ديگر خودروسازي تعميم ندهند.

گزارش خودرو

۳- توليد محصول ساندرو و تندر90 در گروه خودروسازي سايپا به دليل ترك ايران از سوي شركت فرانسوي رنو و عدم عمل كردن اين شركت به تعهداتش متوقف شده و سايپا نيز با صرف هزينه‌هاي قابل توجه، براي تامين منافع مشتريان محترم، طرح هاي تبديلي محصولات پيش فروش شده را اجرا كرده و نتايج این بدعهدي را كنترل كرده است. از اين رو، طرح چنين موضوعات غیراجرایی و غيركارشناسانه‌اي موجب تشويش اذهان خريداران محترم خودرو در كشور مي شود.

۴- از رسانه‌های محترم نيز انتظار مي‌رود نگاه تخصصي و راهبردي خود را در تمامي حوزه‌ها حفظ كرده و صرفا براساس تخيلات افرادي كه مسئوليت سخنان خود را قبول نداشته و حاضر به معرفي خود نيز نيستند، چنين مباحثي را اشاعه ندهند.

مركز تحقيقات و نوآوري گروه خودروسازي سايپا در پايان ضمن استقبال از مشاركت و همفكري متخصصان، پژوهشگران، نخبگان و شركت هاي دانش بنيان در پيشبرد و توسعه صنعت خودرو، صبوري؛ همدلي و همراهي مشتريان و مردم شريف ايران را در این شرايط سخت و پرچالش نبرد اقتصادي، ارج مي‌نهد و می‌کوشد تمام توان خود را برای رفع مشکلات موجود به‌کار بندد.

انتهای پیام/

3 تفنگدار/مقایسه چانگان CS35، هایما S5 و جک S3

برنامه سایپا برای خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت

امیر چراغعلی ، مدیرعامل شرکت سرمایه‌ گذاری کارکنان گروه سایپا شد

تولید بیش از ۱۰۰ هزار خودرو در بهار ۹۸ توسط سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!