پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مرسدس بنز c کلاس

مرسدس بنز برای بیش از 39 هزار دستگاه خودرو فراخوان داد

شرکت دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز ۳۹ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو را تحت تاثیر نقص و مشکلات ایمنی فراخوان داده است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو بر اساس آمار و گزارش‌های منتشر شده از سوی نهادهای نظارتی و کنترل کیفیت چین، دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز ۳۹ هزار و […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۲ دی ۱۳۹۸

شرکت دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز ۳۹ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو را تحت تاثیر نقص و مشکلات ایمنی فراخوان داده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بر اساس آمار و گزارش‌های منتشر شده از سوی نهادهای نظارتی و کنترل کیفیت چین، دایملر به عنوان شرکت مادر مرسدس بنز ۳۹ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو را تحت تاثیر نقص و مشکلات ایمنی فراخوان داده است.

طبق وب سایت china.org، این فراخوان شامل دو هزار و ۳۷۱ دستگاه خودروی مرسدس بنز C-class و E-class که در بازه زمانی ۷ آوریل ۲۰۱۵ تا ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی ساخته و وارد چین شده‌اند و همچنین ۳۷ هزار و ۲۰۸ دستگاه خودروی کلاس مذکور که در حدفاصل ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۴ تا ۲۷ اوت ۲۰۱۸ میلادی در کارخانه‌ای این شرکت در چین به تولید رسیده‌اند، می‌شود.

بر اساس بیانیه منتشر شده در این گزارش، نقص ایمنی مذکور مربوط به مشکل در فرمان خودروهای مرسدس بنز می‌شود که گفته می‌شود در عملکرد به موقع آن در مواقع اضطراری اختلال ایجاد می کند.

این خودروساز آلمانی از تمامی صاحبان و دارندگان خودروهای مذکور درخواست کرده که هرچه سریعتر به مراکز و نمایندگی‌های مجاز دایملر مراجعه کنند تا متخصصان مربوطه مشکلات آنها را برطرف کنند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

فراخوان 600 هزار خودرو توسط فورد

ادغامی با طعم تعهد/ فیات متعهد شد کارگران شغل شان را از دست نمی دهند

فولکس واگن به پرداخت جریمه محکوم شد

فیات کرایسلر و گروه PSA چهارمین خودروساز بزرگ دنیا

پرنس نام نخستین خودرو بومی کشور پاکستان

توقف تولید 9 خودرو در سال جدید

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی