پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فورد S-Max و گلکسی صدر نشین ایمن‌ترین خودروها

فورد S-Max و گلکسی صدر نشین ایمن‌ترین خودروها

شرکت مستقل تست ایمنی خودروها  (یورو NCAP  ) خودروهای جدید بر پایه موندئو یعنی S-Max و گلکسی را مورد بررسی قرار داد. فورد S-Max و گلکسی ،با داشتن استحکام بدنه بالا ، ایربگ ها و تکنولوژی هایی برای کاهش تصادف با کسب پنج ستاره کامل ، در صدر خودروهای ایمن ،ایستادند. ویژگی های فناوری جدیدی […]

javankhodro
سه شنبه - ۷ مهر ۱۳۹۴

شرکت مستقل تست ایمنی خودروها  (یورو NCAP  ) خودروهای جدید بر پایه موندئو یعنی S-Max و گلکسی را مورد بررسی قرار داد. فورد S-Max و گلکسی ،با داشتن استحکام بدنه بالا ، ایربگ ها و تکنولوژی هایی برای کاهش تصادف با کسب پنج ستاره کامل ، در صدر خودروهای ایمن ،ایستادند.

ویژگی های فناوری جدیدی شامل : طراحی جدید و تقویت ایمنی بدنه ، در قسمت جلویی این خودروها به کار رفته است .علاوه بر این ، برای تمامی مدل های جدید در صندلی های ردیف اول و دوم ایربگ های کناری و کمربندهای پیش کشنده تعبیه شده است.برای استحکام بیشتر این خودروها ، از فولاد هیدرو در ستون‌های A و B به همراه ریل‌های سقف، استفاده شده است. هر دوی این خودروها علاوه بر ایربگ های جلویی، کناری، پرده‌ای و زانویی در صندلی‌های ردیف جلو از ایربگ های کناری ردیف دوم هم بهره می‌برند.

فورد S-Max گلکسی

رولانت دوارد، معاون مدیر بخش بازاریابی، فروش و خدمات فورد در اروپا دراین‌باره گفت:

همان‌طور که استانداردهای شرکت ایمنی یورو NCAP افزایش پیدا می‌کند، خودروهای فورد هم برای رسیدن به سطح بالای استاندارد ایمنی، بهبود پیدا می‌کنند. هر دو مدل جدید S-MAX و گلکسی به ویژگی‌های ایمنی جدید و پیشرویی مثل تکنولوژی کمکی پیش برخورد مجهز شدند که این ویژگی‌ها ایمنی راننده، مسافر و عابر پیاده را بالا می‌برند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی