آغاز مجدد فعالیت کارخانه های فیات کرایسلر در برزیل

شرکت خودروسازی فیات کرایسلر اعلام کرد که فعالیت کارخانه های خود در برزیل بازگشایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت خودروسازی فیات کرایسلر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که فعالیت و خطوط تولید کارخانه‌های خود در برزیل را که تحت تاثیر شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا تعطیل و متوقف شده بودند، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت کارکنانش از سر گرفته است.

این شرکت آمریکایی – ایتالیایی که در برزیل سه کارخانه فعال خودروسازی دارد، به منظور قطع زنجیر انتقال و انتشار ویروس کرونا ۴۸ روز کارخانه های خود را تعطیل و متوقف کرده بود.

این خودروساز بزرگ همچنین در بیانیه خود اعلام کرده که بدین ترتیب حدود شش هزار و چهارصد نفر از ۱۰ هزار نفر پرسنل آن به سر کار خود در کارخانه های برزیل بازخواهند گشت.

تا پیش از ۲۳ مارس ۲۰۲۰ همزمان با توقف خطوط تولید و تعطیلی کارخانه‌های این شرکت در برزیل، فیات کرایسلر حدود یک هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو در روز در کارخانه Betim و یک هزار دستگاه خودرو در روز در کارخانه Goiana در این کشور تولید می‌کرد.

آمارهای منتشر شده پیشتر نشان می‌داد که تمامی خودروسازان فعال در برزیل در ماه گذشته میلادی یعنی آوریل ۲۰۲۰، در مجموع یک هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو تولید کرده‌اند که این نشان می‌دهد شیوع گسترده ویروس کرونا تا چه اندازه توانسته صنعت خودروسازی را در تمامی کشورهای جهان فلج کرده و با بحران‌های متعددی مواجه کند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

فروش آنلاین محصولات فیات-کرایسلر

کارخانه های فیات کرایسلر این بار در اروپا تعطیل شد

تداوم تولید در فیات-کرایسلر

کارخانه فیات در صربستان تعطیل می شود

محصولات فیات- کرایسلر در پی شیوع کرونا بی قطعه ماند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!