پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فیس لیفت هیوندای جنسیس

شکار فیس لیفت هیوندای جنسیس در آمریکا

در اواخر ماه گذشته تصاویری از جنسیس جدید در آلمان منتشر شده بود، اما این بار نوبت به آزمایش تریم آمریکایی رسید.هیوندای که مراحل آزمایشی خود را در آمریکا طی می کند به طور کامل پوشیده شده بود، اما با این حال در هفته گذشته تصاویری شکاری از فیس‌لیفت هیوندای جنسیس توسط یکی از عکاسان […]

javankhodro
سه شنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۴

در اواخر ماه گذشته تصاویری از جنسیس جدید در آلمان منتشر شده بود، اما این بار نوبت به آزمایش تریم آمریکایی رسید.هیوندای که مراحل آزمایشی خود را در آمریکا طی می کند به طور کامل پوشیده شده بود، اما با این حال در هفته گذشته تصاویری شکاری از فیس‌لیفت هیوندای جنسیس توسط یکی از عکاسان خودرویی، تهیه شد.

این خودرو همین حالا تغییراتی به خود دیده است که سیستم اگزوز چهارتایی جدید بیشتر به چشم می‌آید. هیوندای جلوپنجره‌ی شبکه‌ای این مدل را حفظ کرده و با تغییرات کوچک و بزرگ سعی کرده است که ظاهر جدیدی برای خودروی دو سال پیش خود بسازد.

فیس لیفت هیوندای جنسیس

اما بزرگ‌ترین تغییر در زیر کاپوتاین خودرو  اتفاق افتاده و موتور هشت سیلندر 5.0 لیتری تنفس طبیعی این خودرو جای خود را به موتور شش سیلندر توربوی دوقلو 3.3 لیتری و 3.8 لیتری داده است. خبر خوبی که برای طرفداران وجود دارد قدرت خروجی این موتور است که روی 430 اسب بخار ایستاده است، این قدرت خروجی برابر با قدرت خروجی نسل قبل است که البته با حجم موتور کمتر و درنتیجه با مصرف سوخت کمتری به دست آمده است.

خبرهای رسیده از کره‌ی جنوبی حاکی از آن است که هیوندای برای این خودرو موتوری توربو دیزل، چهار سیلندر و 2.2 لیتری هم در نظر گرفته است. این موتور که پیش‌تر زیر کاپوت سانتافه هم قرار گرفته در گردش 3800 دور بر دقیقه 197 اسب بخار نیرو و در گردش 1750 تا 2750 دور بر دقیقه 440 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. به نظر می‌رسد که هیوندای می‌خواهد در شش‌ماهه دوم سال آینده مدل فیس لیفت جنسیس را با عنوان جنسیس 2017 وارد بازار ‌کند.

فیس لیفت هیوندای جنسیس

به نقل از پدال

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی