پژو 2008 موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شد

طبق گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در خردادماه امسال در گروه سبک بخش سواری خودرو پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

براساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد، در خردادماه امسال در گروه سبک بخش سواری خودرو پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شد و بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داد؛ این خودرو در لیست قیمتی دو قرار دارد و در این لیست هایما S۷ اتوماتیک ایران خودرو خراسان نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرده است.

JAC-S۵ و JAC-S۳ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند و همچنین NEW MVMX ۳۳S شرکت مدیران خودرو در لیست قیمتی دو، توانست ۲ ستاره به دست آورد. در سطح قیمتی یک نیز خودروی تیگو۷، سه ستاره کیفی به دست آورده است.

بنابر این گزارش، در لیست قیمتی سه، خودروهای B۳۰ شرکت بهمن موتور و چانگان ۳۵cs سایپا- سیتروئن چهار ستاره کیفی به دست آوردند و آریزو ۵ مدیران‌خودرو سه ستاره‌ای شد.

همچنین در سطح قیمتی چهار، خودروهای تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷SD اتوماتیک و پژو ۲۰۷، همگی از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، تندر ۹۰، رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶، دانگ فنگ H۳۰ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودروهای کوییک سایپا و پژو پارس اتوماتیک ایران‌خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

در این لیست، خودروهای سورن ایران‌ خودرو تبریز، پژو پارس ایران ‌خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران‌خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژوپارس صنایع خودروسازی فردا همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند.

سمند ایران خودرو تبریز، پژو ۴۰۵ ایران‌خودرو خراسان، ساینای سایپا-سیتروئن، تیبا ۲ سایپا و تیبای سایپا – سیتروئن نیز دو ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در سطح قیمتی پنج نیز خودروهای سایپا ۱۳۱X، سایپا ۱۳۲X و سایپا ۱۱۱X شرکت سایپا و سایپا ۱۳۱X پارس خودرو، دو ستاره کیفی به دست آوردند.

انتهای پیام/

تحویل 95 هزار خودرو به مشتریان توسط ایران خودرو

هیچ تعهد معوقی در طرح های فروش فوری ایران خودرو وجود ندارد

نام محصول جدید به زودی اعلام می‌شود/ برنامه تولید هزار دستگاه امسال در دستور کار

طرح‌های متنوع فروش سایپا هفته آینده اجرا می‌شود/ عرضه مجدد شاهین و مدل‌های جدید کوییک و ساینا

تولید محصولات جدید سایپا روی پلتفرم دانشگاهی/ تولید L90 ایرانی در سایپا در حال پیگیری است

استانداردسازی و ساختارمند شدن تیپ‌بندی محصولات سايپا / نحوه نامگذاری و تیپ‌بندی محصولات جدید سايپا + جدول

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!