آهن های اوراقی به ماکت خودرو تبدیل شدند+ آلبوم عکس

تعدادی از هنرمندان سراسر دنیا در کشور لهستان گرد هم آمده و با استفاده از فلزات اوراقی ماکت خودرو های محبوب را با اندازه حقیقی و جزئیاتی باور نکردنی بازسازی کرده‌­اند.

زومیت نوشت: هنرمند از سراسر دنیا به یک محوطه اوراق خودروها در شهر پروشکوف (Pruszkow) لهستان (نزدیک ورشو پایتخت این کشور) رفته و با استفاده از فلزات موجود در این منطقه اقدام به ساخت ماکت خودرو های مشهور کرده‌­اند.

نتیجه‌­ی کار این ۵۰ هنرمند یک خودروی مرسدس بنز 300 SL، بوگاتی ویرون، لامبورگینی اونتادور، فیات 500، یک مازراتی گرن­‌توریزمو و البته یک موتورسیکلت است.

وسواس در رعایت جزئیات توسط این هنرمندان به حدی بوده که حتی فضای داخلی این خودروها نیز تا حد زیادی شبیه به نمونه­‌های حقیقی است. توجه به جزئیات در ماکت خودرو های ساخته شده توسط ضایعات آهن حیرت‌­انگیز است. کافی است تا نگاهی به انحناهای مرسدس SL، موتور بوگاتی و فضای داخلی فیات بیاندازید تا شما هم با ما هم عقیده شوید.

گزارش خودرو

متأسفانه در میان این خودروها جای یک فراری خالی است که البته ممکن است در نمایشگاه اتومبیل دبی 2017 (Dubai Auto Show 2017)، که قرار است در آنجا برای دومین بار اثر این هنرمندان به نمایش گذاشته شود، یک فراری 250 GTO نیز به این کلکسیون افزوده شود.

آلبوم کامل تصاویر این ماکت های آهنی

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!