تنوع محصول، استراتژی جدید سایپا

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک سایپا گفت: استراتژی اصلی سایپا تنوع محصول است و در این راستا سایپا پلتفرم اختصاصی و مدرن توسعه محصولات خود را طراحی نموده و از سال ۹۶ هر ساله یک خودروی جدید را بر اساس این پلتفرم ها به بازار خودرو عرضه می کند.

به نقل از سایپانیوز، حسن قره ئی رئیس مرکز مطالعات استراتژیک سایپا با بیان مطلب فوق، گفت: علاوه بر ارائه سالیانه یک محصول داخلی، بر پایه شراکت های خارجی صورت گرفته با شرکت های برتر جهانی یک خودروی روز دنیا نیز همگام با تولید آنها در کارخانه های اروپایی به بازار عرضه می شود.

گزارش خودرو

وی تاکید کرد: محصولات گروه سایپا قابلیت دریافت استانداردهای جدید اعلام شده از سوی سازمان استاندارد را دارد.علاوه بر این با توجه به توسعه سبد محصولات گروه سایپا و ورود محصولات جدید، قصد داریم که به مرور تیراژ تولید پراید را کاهش دهیم.

قره ئی یاد آور شد بر اساس برنامه استراتژیک گروه خودروسازی سایپا، در سال 96 حدود 22 درصد از تولیدات سایپا پراید خواهد بود، این در حالی است که خودروی پراید در سال 89، حدود 90 درصد از محصولات سایپا را شامل می شد و در سال 95 به 38 درصد کاهش یافته است و روند کاهشی تولید پراید ادامه خواهد داشت.

کیا سراتو سایپا به جمع 4 ستاره ها آمد

ثبت رکورد جدید در کسب رضایت مشتریان شرکت سایپا

خرید رنو ساندرو منوآل با پیش پرداخت 17 میلیونی (فروردین 96)

شریک خارجی پارس خودرو چه برندی خواهد بود ؟

آریو ، مسافر چینی مهمان سایپا

افزایش قیمت بیمه شخص ثالث عامل افزایش قیمت خودروها

اتفاق‌های خوب در کلاس هاچ‌بک‌های جمع و جور

قیمت جدید محصولات پارس خودرو در سال ۹۶

برگزاری چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در تیر ماه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!