استقبال از شرایط فروش ویژه رامک خودرو

جشنواره فروش عید فطر رامک خودرو به دلیل شرایط ویژه فروش و خدمات VIP ، مورد استقبال خریداران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان خودرو- از 3 تیر ماه سال جاری همزمان با عید سعید فطر فروش ویژه محصولات سانگ یانگ توسط رامک خودرو نماینده رسمی این برند کره ای در ایران کلید خورد.

بر اساس این گزارش شرایط ویژه و VIP در نظر گرفته شده در این جشنواره فروش باعث شد تا علاقه مندان به محصولات سانگ یانگ برای انتخاب و خرید درنگ نکرده و در این جشنواره شرکت کنند.

دو محصول تیوولی و کوراندو در این جشنواره عرضه شدند که به گفته مدیران رامک خودرو از این خودرو ها در جشنواره عید فطر استقبال بسیار خوبی به عمل آمده است.

محصولات سانگ یانگ با تکیه بر کیفیت و زیبایی بسیار مورد توجه نسل جوان ایرانی قرار دارند و رامک خودرو در فروش ویژه خود به این مهم به خوبی دقت کرده است.

عرضه تیوولی و کوراندو به صورت نقد و اقساط یکی از ویژگی های جشنواره عید فطر رامک خودرو بوده است. برای خرید تیوولی تنها باید از بین پیش پرداخت های 20، 30 و 40 میلیون تومان یکی را واریز کرده و مابقی قیمت خودرو در زمان های مشخص و اقساط بلند مدت پرداخت نمایید.

حتی برای خرید سانگ یانگ کوراندو 145 میلیون تومانی نیز شما تنها به پرداخت 50 تا 75 میلیون تومان نقد نیاز داشته ومابقی به صورت اعتباری و اقساطی دریافت می شوند.

بی شک یکی از دغدغه های خودرو سواران، معطلی در خیابان و جاده به دلیل خرابی خودرو و حتی پنچر شدن وسیله نقلیه و اتمام سوخت ماشین است که در طرح VIP رامک خودرو این دلنگرانی ها به خوبی پوشش داده شده تا شما دیگر نگران ماندن در مسیر نباشید.

از مهمترین شرایط ویژه این جشنواره فروش که با هدف جلب رضایت مشتریان کلید خورد می توان به : حمل خودرو تا نزدیکترین نمایندگی مجاز که برای شهر ها تا 50 کیلومتر و برای جاده ها تا 100 کیلومتر اعلام شد، تعویض لاستیک پنچر با زاپاس، سوخت رسانی در صورت تمام شدن بنزین، شارژ و خدمات تعویض باطری و هزینه ایاب و ذهاب رایگان اشاره کرد.

گفتنی است رامک یدک نیز با هدف جلب رضایت مشتریان خود برای اولین بار طرح خودروی جایگزین را در این جشنواره اجرا می کند. یعنی اصلا نباید نگران ماندن در خیابان و جاده به دلیل خرابی خودروی خود باشد.

رامک خودرو همراه شما در تمامی راهها

سرویس تابستانه خودروهای سانگ یانگ

مروری بر سرگذشت کوراندو / ماجراجوی جوان

آیا ۳۰ اسب بخار ۵۰ میلیون می‌ارزد؟/ مقایسه کوراندو و اسپرتیج

کوراندو ۲۰۱۷ با دستی پر به میدان آمد+قیمت و تاریخ فروش

فروش تیوولی رکورد جدیدی برای سانگ یانگ ثبت کرد.

معرفی برترین واردکنندگان خودرو

سانگ یانگ کوراندو C مدل ۲۰۱۷ معرفی شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!