پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ساپکو در نمایشگاه قطعات

آغاز به کار ساپکو در نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم خودرو

غرفه ساپکو و 110 تامين كننده گروه صنعتي ايران خودرو در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو با حضور مهندس ملكي طهراني قائم مقام ارشد ايران خودرو گشايش يافت که به شرح ذیل اعلام می شود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از گزارش ايكوپرس به نقل از روابط […]

امیر
دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۶

غرفه ساپکو و 110 تامين كننده گروه صنعتي ايران خودرو در دوازدهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو با حضور مهندس ملكي طهراني قائم مقام ارشد ايران خودرو گشايش يافت که به شرح ذیل اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از گزارش ايكوپرس به نقل از روابط عمومي ساپكو، در آئين گشايش سالن خليج فارس كه با حضور دكتر حسين نجاري، مديرعامل ساپكو برگزار شد، از دستاوردهاي زنجيره تامين بازديد و فعاليت هاي يك ساله آنها مورد ارزيابي قرار گرفت.

در اين مراسم، همچنين از دو كتاب تازه انتشار يافته ساپكو در حوزه صنعت خودرو با عنوان «مبدل هاي كاتاليستي در صنعت خودرو» و «سيستم تضمين كيفيت پيمارنكاران» در كنار نسخه جديد دايره المعارف قطعه سازي كشور رونمايي شد.

نمايش فيزيكي و مجازي ماژول هاي 16 گانه خودرو و تشريح سيستم ارزيابي جامع سازندگان از جمله برنامه هاي ساپكو براي حضور در نمايشگاه دوازدهم است.

گفتني است، در آيين گشايش امسال، رئيس و دبير انجمن قطعه سازان همراه با قائم مقام و معاونان ساخت و خودكفايي و منابع انساني ساپكو از غرفه هاي حاضر در سالن 40 و 44 ديدار داشتند.

دوازدهمين نمایشگاه بین‏المللی قطعات، لوازم و مجموعه‏های خودرو تهران 22 تا 25 آبان ماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‏مندان به این صنعت خواهد بود.

ساپکو در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

نخستين نشست مشترک سازندگان پلتفرم جديد ایران خودرو

عنوان برترین گروه ایمنی استان تهران به پارس خودرو رسید

وضعیت تولید ایران خودرو پس از آتش سوزی کروز

ایساکو در بالاترین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

طراحی نخستین پژو 207i صندوقدار در ایران و معرفی دنا پلاس

تولید پژو ۳۰۱ با داخلی سازی ۷۰ درصدی

آیا قیمت خودروهای زیر ۴٠ ‌میلیون‌ تومان آزاد می شود؟

ورود قطعه سازان ایرانی به زنجیره تامین محصولات مشترک ایران خودرو و پژو

قطعات معیوب مرجوع نمیشوند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی