نگاه متفاوت هلدینگ داتیس به تجارت در ایران

میلاد علینقی، مدیرعامل هلدینگ داتیس ، با بیان اینکه هدف ما از تاسیس مجموعه داتیس، ارائه سبک جدیدی از تجارت در اقتصاد ایران است، گفت: مجموعه داتیس با هدف تولید، کارآفرینی و اشتغال جوانان پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه هدف ما استفاده از ظرفیت های بین المللی به منظور ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد ایران است، گفت: در دورانی به سر می بریم که نیاز به ورود سرمایه، تخصص و تکنولوژی داریم لذا در فاز اول واردات محصولات برندهای مطرح دنیا را در دستور کار خود قرار داده ایم.

علینقی، تولید را فاز دوم فعالیت هلدینگ داتیس عنوان کرد و گفت: هدف اصلی هلدینگ داتیس، ایجاد ارزش افزوده و اشتغالزایی است و لذا در گام بعدی به دنبال بومی سازی و تولید مشترک در ایران هستیم.

اختصاص سود تولید هلدینگ داتیس به محرومین و محیط زیست

وی با بیان اینکه نگاه هلدینگ داتیس به تجارت و تولید متفاوت است، تصریح کرد: ما به کسب و کار ملی و منافع کشوری نگاه می کنیم لذا در کنار سودآوری، توزیع عادلانه، حمایت از مناطق محروم و محیط زیست از دغدغه های اصلی ما است.

مدیرعامل هلدینگ داتیس گفت: در بودجه ریزی خود برای توسعه مناطق محروم، حمایت از اقشار آسیب دیده و محیط زیست سهم مشخصی را در نظر گرفته ایم.
وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته درصدد هستیم، 20 درصد از سودخالص تولید را صرف خانواده شهدا و جانبازان، 15 درصد را صرف امور خیریه و 15 درصد را نیز به برنامه های حامی محیط زیست اختصاص دهیم.

علینقی در پایان با بیان اینکه، توسعه عادلانه با محوریت حمایت از محیط زیست مبنای کار هلدینگ داتیس است، خاطر نشان کرد: علاوه بر تولید، تمامی فعالیت های هلدینگ در زمینه تجارت نیز بر مبنای حمایت از محیط زیست پایه ریزی شده است.

 

سلیقه به جای قانون/ برخوردهای سلیقه ای وزارت صمت با بخش خصوصی ادامه دارد

وزارت صنعت اعلام کرد: داتیس خودرو نماینده انحصاری و رسمی هایکو آلمان در ایران است

وزارت صمت داتیس خودرو را به عنوان نمایندگی انحصاری هایکو تایید کرد

تولید و اشتغال اولویت داتیس خودرو / نقش موثر داتیس در تشویق مردم به استفاده از خودروهای هیبرید

تکمیل فرایند کلینیک تخصصی داتیس خودرو / خدمات صفر تا صد محصولات ولوو در ایران

عیب یابی رایگان خودروهای سواری ولوو توسط داتیس خودرو

مدال کیفیت خدمات ولوو بر سینه داتیس خودرو

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!