ماکت پورشه 919 با قیمتی نزدیک به یک فورد فیستا!

یکی از بهترین تفریحات برای ماشین بازها، جمع آوری ماکت های کلکسیونی است. گاها بعضی وقت ها خودروهای واقعی از ماکت ها الهام می گیرند. به طور مثال قبلا شاهد ساخته شدن یک نمونه شورولت کامارو بر اساس خودروهای اسباب بازی هات ویلز بودیم. اما این بار کمپانی پورشه یک ماکت از نمونه 919 را معرفی کرده است که جزئیات خارق العاده ای دارد. از آن عجیب تر، قیمت این ماکت است که تقریبا با قیمت یک فورد فیستا برابری می کند.

ماکت پورشه 919 (4)

این ماکت دقیق، 14,689 دلار قیمت دارد. با این پول در بازار جهانی می توانید یک خودرو هاچ بک مناسب خریداری کنید. شاید این مبلغ برای یک ماکت نمایشی رقم زیادی به نظر برسد. اما وقتی به جزئیات این ماکت نگاهی بیاندازید قطعا حیرت زده خواهید شد. این ماکت بر اساس پورشه 919 مسابقه ای LMP1 ساخته شده است. درها برای دیدن جزئیات کابین باز می شوند و قاب موتور به صورت کامل برداشته می شود. موتور 4 سیلندر 2 لیتری توربوشارژ این ماکت با جزئیات خارق العاده ای ساخته شده ا

ماکت پورشه 919 (2)ست. به گفته پورشه، بیش از 3 هزار ساعت زمان صرف این ماکت شده است. در پروسه ساخت این ماکت هم از متود های مختلف ماشین کاری و هنر دست استفاده شده است و از آلیاژ های آلومینیوم ساخته شده است. تنها 100 نمونه از این ماکت ها ساخته خواهد شد که تاکنون 96 نمونه از آن به فروش رسیده است. قطعا 14,700 دلار برای یک ماکت رقم زیادی است اما اگر به جزئیات این خودرو نگاه کنید و پول زیادی داشته باشید، می توانید خود را برای خرید آن قانع کنید.

ماکت پورشه 919 (3)

نویسنده: ارشیا شیخ الاسلامی

میز تحریر لامبورگینی با قیمتی بیشتر از مزدا میاتا جدید!

هتل متصل / راه حلی جدید برای سفرهای خارج شهر

کتاب تاریخچه فراری با قیمتی بیشتر از تویوتا کمری!

اسپیکر های جدید پیرلی به شکل لاستیک های فرمول یک

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!