پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

طرح ترافیک

ارسال پیامک برای دریافت کنندگان طرح ترافیک از روز شنبه 18 خرداد ماه

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: با توجه به تعطیلی 4 روزه پیامک برای دریافت کنندگان طرح ترافیک از روز شنبه ارسال خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو فرهاد خوانساری دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: از آنجایی که […]

سبحان قالیباف
پنجشنبه - ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: با توجه به تعطیلی 4 روزه پیامک برای دریافت کنندگان طرح ترافیک از روز شنبه ارسال خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرهاد خوانساری دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: از آنجایی که ممکن بود افراد نتوانند به دلیل تعطیلی 4 روزه، اعتراضات خود را ثبت و بیان کنند، تصمیم گرفته شد، از روز شنبه 18 خرداد پیامک برای دریافت کنندگان طرح ترافیک ارسال شود.

وی با بیان اینکه تا زمان ارسال پیامک به دارندگان طرح ترافیک 97 خبرنگاری، این طرح همچنان معتبر است، افزود: پیش از این عنوان شد که 18خردادماه، مهلت نهایی اعتبار طرح 97 است اما فعلاً در ارتباط با زمان اتمام ترافیک 97 تصمیم گرفته نشده است و تردد تا اطلاع ثانوی بلامانع است.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری از ارسال سه نوع پیامک برای خبرنگاران متقاضی دریافت سهمیه طرح ترافیک خبرداد و گفت: براین اساس در گروه اول به خبرنگارانی که مشمول دریافت طرح ترافیک شدند، پیامکی ارسال می‌شود تا نسبت به پرداخت بهای خدمات و شارژ حساب شهروندی خود اقدام کنند که در پی دریافت این پیامک تردد این افراد در محدوده با تخفیف 90درصدی محاسبه خواهد شد.

وی با بیان اینکه گروه دوم دریافت کننده پیامک، خبرنگارانی هستند که مشمول طرح ترافیک شناخته شدند اما مدارک آنها ناقص بوده است. بیان کرد: در پیامک ارسالی به این گروه تاکید خواهد شد که سهمیه آنها مشروط به تکمیل مدارک است و اگر در مهلت مقرر اطلاعات خود را تکمیل نکنند به آنها سهمیه داده نمی‌شود.

خوانساری با بیان اینکه مخاطب نوع سوم پیامک ارسالی، خبرنگارانی هستند که در سال 97 سهمیه طرح ترافیک داشته‌اند اما در سال 98 سهمیه به آنها تعلق نگرفته افزود: این افراد به محض دریافت پیامک دیگر در گروه سهمیه بگیران نیستند و تردد آنها با نرخ آزاد محاسبه خواهد شد.

وی در واکنش به برخی انتقادات از نحوه توزیع سهمیه‌ها اشاره کرد: خبرنگاران می توانند اعتراضات خود را ثبت و مستندات خود را به دبیرخانه ارائه دهند و مطمئن باشید در صورت مشاهده تخلف از سوی رسانه‌ها، سهمیه فرد خاطی ابطال خواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: ابسنا

تا زمان ارسال پیامک طرح ترافیک 97 معتبر است

طرح ترافیک 98 از روز شنبه 18 خرداد ماه فعال می شود

اخذ عوارض زوج و فرد قانونی بود

تشکیل کارگروه ویژه برای بررسی اعتراض خبرنگاران فاقد طرح ترافیک

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی