کروز با تحویل به روز قطعات به ثبات قیمت بازار کمک کرد

شرکت صنایع تولیدی کروز با تحویل به موقع قطعات خودرو در راستا کنترل بازار، شرایطی را برای فروش منظم و تکمیل و تحویل به روز خودروها برای خودرو سازان فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بازار خودرو در هفته‌ های گذشته روزهای پرتلاطمی را سپری و قیمت خودروهای داخلی پس از عید نوروز جهش چند ‌درصدی را تجربه کرد.

شرکت صنایع تولیدی کروز با تحویل به موقع قطعات خودرو به عنوان عضوی مهم در صنعت خودرو سعی در کنترل بازار، فراهم ساختن فروش منظم و تکمیل و تحویل به روز خودروها برای خودرو سازان را فراهم کرده است.

این اقدامات باعث شد که آرامش به بازار خودرو تا حدود بسیار زیادی بازگردد، میزان چشمگیری از نوسان قیمت فروکش کند و همچنین با تزریق به موقع قطعات و تکمیل خودروهای کف کارخانه، خودروسازان متعهد شده‌اند که از هفته جاری خودروهای بیشتری را به بازار عرضه کنند.

شرکت کروز که سهم 30 درصدی در تامین قطعات مورد نیاز صنعت خودرو برای شرکت هایی مانند ایران خودرو، سایپا، گروه بهمن را دارد، با شروع موج تحریم های دوم، بسیاری از قطعات استراتژیک خودرو مانند ECU، ایربگ، مالتی مدیا و…. را بومی سازی کرد.

در سال جدید که به عنوان سال “جهش تولید” نامگذاری و با مشکلاتی مانند کرونا، تورم، کمبود نقدینگی و… آغاز شد که هنوز هم گریبانگیر اقتصاد کشور است، کروز ظرفیت تولیدی خود را افزایش داد.

گزارش خودرو

این قطعه ساز در مقایسه با سال گذشته در دو ماهه نخست 98، 852/229/5 قطعه به خودروسازان تحویل داد که در سال 99، به تعداد 146/829/5 افزایش یافته و این اقدام به کنترل قیمت های کاذب خودرو در بازار کمک شایانی کرده است.

خانواده 12هزار نفری کروز سعی دارد تا در سال جاری با افزایش بیش از 40 درصدی و متناسب با افزایش تیراژ خودروسازان، تولید خود را نسبت به سال گذشته افزایش دهد که در این راستا تمهیدات لازم برای تحقق آن، تامین مواد اولیه و اجزای مورد نیاز جهت تولید در دستور کار قرار گرفته و در صورت پرداخت مطالبات معوق این شرکت توسط خودروسازان قابل انجام است.

علاوه بر افزایش تیراژ، کروز تولید انبوه ACU بومی سازی شده، افزایش عمق خودکفایی در کیسه های ایربگ سرنشین و راننده، قطعات ترمز، ECU خودروهای گاز سوز و چندین پروژه دیگر با همکاری دانشگاه های مطرح کشور در دست اقدام دارد.

امسال قرار است تا خودروهای شاهین و ساینای 99 از خانواده سایپا و رانا پلاس از محصولات ایران خودرو به بازار عرضه شود و در این راستا توسعه محصول دسته سیم، ECU، قطعات شبکه الکترونیک و برق خودرو از قبیل جلو آمپر، سوییچ بانک، ست کامل چراغ های جلو و عقب، قطعات تزئینی، مجموعه قطعات ایربگ و غربیلک فرمان، قطعات ترمز و… در دستور کار بوده و آمادگی تولید انبوه این قطعات توسط این شرکت قطعه ساز وجود دارد.

انتهای پیام/

صرفه جویی پنجاه میلیون دلاری با داخلی‌ سازی 3000 قطعه در کروز

بیانیه شرکت صنایع تولیدی کروز در پی اقداماتی برای خدشه به اقتصاد در سال جهش تولید

اعلام آمادگی کروز در پی فرمان رهبری برای ارتقاء کیفیت خودروها

تسهیل کسب استاندارد یورو5 خودروهای داخلی با قطعات کروز

کروز، یکه تاز در تولید قطعات با کیفیت خودرو

بومی سازی بیش از ۳۰۰۰ قطعه توسط کروز

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!