بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه قطعات خودرو در کروز راه اندازی می شود

شرکت صنایع تولیدی کروز بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه قطعات خودرو را راه اندازی می کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مطالعه و تحقیق بستری برای رشد و توسعه صنعت خودرو کشور است و اگر این امر در هر مجموعه‌ای به معنای واقعی تعریف شود، نیازهای پژوهشی را پوشش می‌دهد و هر تولیدکننده می‌داند گام بعدی را چگونه باید بردارد.

پیشرفته ترین و بزرگترین قطعه سازی کشور با آینده نگری و تمرکز بر این اصل، بخش تحقیق و توسعه خود را تجهیز و گسترش داده که از افتتاح به زودی این مرکز خبر داده است.

شرکت صنایع تولیدی کروز پیشتاز در داخلی سازی قطعات پیشرفته در سال جهش تولید با راه اندازی یک فضای آزمایشگاهی و مکانیکی در فضای 2500 متری بزرگترین مرکز تحقیقات خودرو را به زودی افتتاح می کند. از ویژگی های این مرکز مجهز شدن به پیشرفته ترین تجهیزات طراحی، تست و نمونه سازی است که ارتقاء کروز را به یک شرکت طراح در زمینه قطعات می انجامد.

با توجه به اینکه بنگاه های اقتصادی برای دوام و حیات اقتصادی شان نیاز به تحقیق و توسعه دارند، کروز این اصل را جدی گرفته تا با آینده نگری و همگام و همسو با تغییرات بسیار سریع و ارتقای تکنولوژی دنیا حرکت کند. این بنگاه اقتصادی معتقد است ایجاد بسترهای تحقیق و توسعه در شرایط فعلی صنعت خودرو بیش از هرچیزی الزامی است و با ارج نهادن به آن، روند داخلی سازی محصولات خود را به خوبی طی کرده است.

گزارش خودرو

علاوه بر آن با توجه به اینکه سیستم های الکتریکی و الکترونیکی می توانند به طور مستقیم و غیر مستقیم بر روی یکدیگر دارای اثرات متقابل الکترومغناطیسی باشند و این سیستم ها در صورتی که با وجود این تاثیرات متقابل بتوانند در کنار هم عملکرد رضایت بخشی داشته باشند از نظر الکترومغناطیسی سازگار نامیده شوند، واحد جدید تحقیق و توسعه کروز به فضای استاندارد پایداری الکترومغناطیسی تجهیز شده تا از نفوذ تشعشعات جلوگیری بعمل آید و امکان انجام تست های سازگاری الکترومغناطیسی در همان محل را ایجاد کند. همچنین در فضای جدید اختصاص یافته مطابق با مراکز تحقیق و توسعه مجهز دنیا با هدف قرارگیری افراد در فواصل بیشتر برای آزادی عمل و کارایی بالاتر ایجاد شده است.

تحقیق و توسعه در کروز از آنچنان اهمیتی برخوردار است که در سند استراتژی این قطعه سازی از آن به‌عنوان کلیدی‌ترین مباحث یاد می شود. بر این اساس کروز به‌ منظور توسعه تولیدات داخلی مطابق با دانش روز جهان به گسترش فعالیت واحد تحقیق و توسعه خود پرداخته‌ و نتیجه این امر در بومی سازی بسیاری از قطعات استراتژیک مشهود است.

تحقیق و توسعه کروز در سه بخش طراحی و نوآوری ماژول‌های اصلی پلت فرم مثل موتور، فرآیند بهبود محصولات موجود و در نهایت طراحی و تولید محصول منحصر به فرد دسته بندی می شود که افزایش دانش و توسعه این شرکت، مستلزم تسلط بر هر سه بخش است و کروز همواره برای بومی سازی و تولید قطعات نوین به دنبال کسب دانش و تکنولوژی نوین ساخت است.

انتهای پیام/

بروز و ظهور جهش تولید به معنای واقعی کلمه در کروز

تقاضای استخدام در کروز تنها از طریق سایت رسمی

کروز با تحویل به روز قطعات به ثبات قیمت بازار کمک کرد

صرفه جویی پنجاه میلیون دلاری با داخلی‌ سازی 3000 قطعه در کروز

بیانیه شرکت صنایع تولیدی کروز در پی اقداماتی برای خدشه به اقتصاد در سال جهش تولید

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!