نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 12/ خودرو فرمول وان رنو در پیت استاپ تهران

رنو ماشین فصل 2017 فرمول وان اش را به نمایشگاه خودروی تهران می آورد:

حضور خودرو فرمول وان رنو در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در آذر ماه، بی شک خبری است که هر خودرودوستی را به وجد می آورد! رنو که در میان برندهای خارجی حاضر در صنعت خودروی ایران بدل به بازیگر اصلی شده است، حالا در خلال برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، قرار است ماشین فرمول وان RS17 خود را که در فصل جاری مسابقات فرمول وان شرکت کرد را در معرض دید علاقه مندان بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو:

این در حالی است که مسابقه ماقبل پایانی فصل 2017 در برزیل تازه دیروز به پایان رسیده است و مرحله اخر مسابقات اوایل آذرماه در پیست یاسمارینای ابوظبی برگزار خواهد شد و حضور این خودرو در تهران نشان از اهمیت ایران برای رنو دارد. البته رنو در سال گذشته نیز علاقه مندان به دنیای موتور اسپرت را با رونمایی از مدل مسابقه ای RS01 در تهران سورپرایز کرده بود.

خودرو فرمول وان رنو

رنو R.S.17 یکی از مهمترین خودروهای مسابقه ای در تاریخ موتوراسپرت ای برند فرانسوی است زیراکه از سال 2016، رنو مستقلأ به این مسابقات مهیج بازگشت. سال 2015، رنو با همکاری لوتوس در فرمول یک شرکت کرد و سال 2016، اولین سالی بود که رنو پس از پنج سال ، بصورت مستقل راهی کارزار شد. خودروهای سال 2016 و 2017، رنو از نیرومحرکه مشترکی بهره می برند که از آخرین دستاوردهای و تکنولوژی های رنو در طول سالهای اخیر استفاده می کنند. به لطف استفاده گسترده از فیبرکربن و آلومینیوم، این خودرو در حدود 700 کیلوگرم وزن دارد.

خودرو فرمول وان رنو

قلب تپنده رنو R.S.17 یک واحد شش سیلندر خورجینی 1.6 لیتری با یک توربوشارژر است که می تواند تا 15 هزار دور در دقیقه دور بگیرد و بیش از 900 اسب بخار نیرو دارد. این نیرومحرکه حداقل 145 کیلوگرم وزن دارد و سیستم بازیابی انرژی ترمز و Kers آن ساخت اینفینیتی است. احتمالا خودرویی که رنو به نمایشگاه خودرو تهران می آورد، همان خودرویی است که در فصل 2017 توسط جریمن پالمر راننده این تیم در مسابقات رانده شد.

خودرو فرمول وان رنو

 

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 11/ تویوتا و لکسوس هم شهر آفتابی شدند

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 10/ 5 آذر ماه روز افتتاحیه و بازدید اختصاصی خبرنگاران و فعالان صنعت خودرو

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 9/ مگان جدید گل سرسبد رنو در نمایشگاه

نمایشگاه خودرو تهران (آذر ۹۶)-شماره 8/ حضور مستقل خودروسازان خارجی در مهمترین رویداد خودرویی ایران

نمایشگاه خودرو تهران (آذر ۹۶)-شماره ۷/شهر آفتاب میزبان ستاره‌های مرسدس بنز

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 6/ جنس نمایشگاه جور شد ((قطعی شدن حضور 48 برند معتبر))

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره ۵/ آیا بورگوارد BX7 مهمان شهر آفتاب می‌شود؟

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 4/حداقلی های پارسال، پر سر و صداهای امسال

نمایشگاه خودرو تهران (آذر ۹۶)-شماره ۳/ جزییات برگزاری دوره جدید در حاشیه رونمایی از پوستر نمایشگاه

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 2/ رونمایی از پوستر نمایشگاه در مراسمی ویژه

نمایشگاه خودرو تهران (آذر 96)-شماره 1/انتظار برای پاییز خودرویی در آفتاب

مهمترین اخبار نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در سال 95:

غرفه ایرتویا ، پربازدیدترین غرفه نمایشگاه خودرو تهران

استقبال بي نظير از غرفه DS Automobiles در نمایشگاه تهران

بازدید وزیر صنعت از غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودرو تهران

رونمایی از محصولات جدید کارمانیا در نمایشگاه خودرو تهران

پای ایران خودرو و سایپا هم به نمایشگاه خودرو تهران باز شد

هجوم لشگر هیبریدی ها به نمایشگاه خودرو تهران

برپایی نمایشگاه خودرو تهران پس از 11 سال

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. بهزاد

    من هم امروز به نمایشگاه رفتم فقط برای دیدن RS17 با توجه به اعلام رسمی رنو ایران ، در بدو خروج از ایستگاه مترو هم با پوستر RS17 مواجهه شدیم ، و مطمئن شدیم ، اما در اولین نگاه متوجه اختلاف بال شدم و این مسئله رو با مسئولی که اونجا حضور داشت در میان گذاشتم ، و سوال را اینطور مطرح کردم این ماشین 2016 هستش درسته ؟! اما مسئول جواب جالب تری داد ، خیر این ماکات هستش بین ماکت و واقعیت !!!! حسابی جا خوردم و برای محک زدن اطلاعات ایشان از فرمول وان ،پرسید م این ماشین ها چطوری روشن میشن ؟ گفت یک دکمه استارت رو میزنن روشن میشه ، اما براشون توضیح دادم که استارت نداره و پروسه رو… و بسیار نا امید بدون سر زدن به غرفه های دیگه محل نمایشگاه رو ترک کردم. نمیدونستم به مشاهدات خودم اطمینان کنم یا به تبلیغات و اخبار رنو ایران در خصوص حضور RS17 (حتی گاهی به سخن مسئول بخش فکر میکردم در خصوص ماکات خنده ام میگرفت) اما بسیار نا امید کننده بود. باید رنو ایران عذر خواهی رسمی کند ، اگر حقیقت رو میگفتند اصلا کسی ناراحت نمیشد از حضور ماشین سال قبل ، اما اینکه مردم رو ابلهه فرض میکنند بسیار ناراحت میشوم.

  2. بهزاد

    رنو ی ایران باید عذر خواهی رسمی بکند به دلیل سعی در فریب اذهان عمومی با نمایش خودرو rs16 با جعل عنوان RS17 که هیچ شباهتتی هم باهم ندارند جز رنگ و استکیر های اسپانسر ، و از همه مهم تر نبود یک فرد خبره از طر ف شرکت برای توضیح سوال های اولیه از جمله استارت خوردن و روشن شدن و و و ….
    #عذرخواهی_رسمی #جعل_عنوان #شعور_مخاطب