تولید و اشتغال اولویت داتیس خودرو / نقش موثر داتیس در تشویق مردم به استفاده از خودروهای هیبرید

بر خلاف سال های اخیر که بسیاری از فعالان اقتصادی تنها به واسطه کسب سودهای کلان، به سمت مشارکت و همکاری با شرکای چینی حرکت کرده اند، همکاری با برندهای مطرح اروپایی از برنامه های اصلی هلدینگ داتیس به شمار می رود. هدف داتیس خودرو از واردات، لیزینگ خودرو نیست، بلکه انتقال تکنولوژی به منظور تولید خودرو در کشور است. هلدینگ داتیس یکی از مهمترین شرکت هایی است که با راه اندازی تعمیرگاه تخصصی خودروهای هیبرید، نقش موثری در تشویق مردم به استفاده از خودروهای هیبرید داشته است.

مدیرعامل هلدینگ داتیس با بیان اینکه یکی ازبرنامه های ما واردات برندهای مطرح اروپایی و عرضه آن در کشور است، گفت: هیچ گاه به صورت لیزینگی خودرو نفروخته ایم.

میلاد علینقی مدیر عامل هلدینگ داتیس که پیش از این با ایجاد اولین تعمیرگاه تخصصی خودروهای هیبریدی در ایران، گام های بزرگی را برای ترغیب مردم به استفاده از خودروهای پاک و هیبریدی برداشته است می گوید: استفاده از خودروهای هیبریدی در حمل و نقل عمومی به ویژه در ناوگان تاکسیرانی یکی از راهکارهای غلبه بر آلودگی هوا در کلانشهرهاست.

وی با بیان اینکه ایجاد مرکزی تخصصی برای خدمات دهی به خودروهای هیبرید نگاه مردم و مسئولان را به این دسته از خودروها تغییر داده گفت: از زمان ارائه خدمات در حوزه خودروهای هیبریدی توسط داتیس خودرو و تاسیس تعمیرگاه آن، اقبال عمومی برای استفاده از این خودروها افزایش یافته است.

علینقی در ادامه افزود : در تبیین برنامه هلدینگ داتیس در آینده گفت: بر خلاف سال های اخیر که بسیاری از فعالان اقتصادی تنها به واسطه کسب سودهای کلان، به سمت مشارکت و همکاری با شرکای چینی حرکت کرده اند، داتیس خودرو اولویت کاری خود را همکاری مشترک با شرکت های بزرگ و صاحب تکنولوژی اروپایی گذاشت.

گزارش خودرو

وی خاطر نشان کرد : همکاری با برند های مطرح اروپایی در دستور کار هلدینگ داتیس است که به زودی در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.

علینقی در مورد فروش خودرو به صورت  لیزینگ گفت :در حوزه خودرو ابتدا به دنبال واردات و سپس انتقال تکنولوژی به منظور تولید خودرو در کشور هستیم ودر حوزه واردات خودرو سیاست شرکت، فروش خودرو بوده و نه لیزینگ. و لذا هیچ گاه اقدام به فروش لیزینگی خودرو نکرده ایم.

استارت جذب نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش داتیس خودرو

فرمول های روغنی!/ روغن موتور تاکومی با فرمولاسیون مخصوص موتورهای توربوشارژ

مدال کیفیت خدمات ولوو بر سینه داتیس خودرو

نگاه نو داتیس خودرو به خدمات تخصصی

داتیس خودرو ماجرای ولوو و هایکو را شفاف سازی کرد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!