پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سوخت گیری هواپیما

لبنان سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی را متوقف کرد

یکی از مقامات لبنانی روز گذشته به دیلی استار گفته که کمپانی‌های نفتی در فرودگاه لبنان هشداری مبنی بر تاثیر تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای ادامه کار سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی دریافت کرده‌اند. در همین راستا شرکت‌های لبنانی سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی را متوقف کرده‌اند. البته به گفته وزیر حمل و نقل لبنان، این تصمیم از […]

میلاد میرعابدینی
شنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۷

یکی از مقامات لبنانی روز گذشته به دیلی استار گفته که کمپانی‌های نفتی در فرودگاه لبنان هشداری مبنی بر تاثیر تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای ادامه کار سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی دریافت کرده‌اند. در همین راستا شرکت‌های لبنانی سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی را متوقف کرده‌اند. البته به گفته وزیر حمل و نقل لبنان، این تصمیم از سوی خود کمپانی‌های سوختی اتخاذ شده است نه دولت لبنان.

یکی از مقامات لبنانی روز گذشته به دیلی استار گفته که کمپانی‌های نفتی در فرودگاه لبنان هشداری مبنی بر تاثیر تحریم‌های آمریکا علیه ایران برای ادامه کار سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی دریافت کرده‌اند.

«یوسف فینیانوس»، وزیر حمل و نقل لبنان در مورد اینکه آیا این شرکت‌ها هشداری در مورد توقف و ممنوعیت حضور ایرلاین‌های ایرانی در فرودگاه‌هایشان دریافت کرده‌اند یا خیر؟ به این رسانه گفت: هشدار درمورد توقف حضور این ایرلاین‌ها نبوده بلکه در مورد سوخت‌رسانی به آنها بوده است.

یک مقام فرودگاهی ارشد لبنان گفت: کمپانی‌های نفتی بین‌المللی بعد از آغاز تحریم‌های جدید آمریکا در روز دوشنبه هفته گذشته، هشدار دریافت کرده‌اند. وی گفته برخی از تامین‌کنندگان سوخت از طریق تصمیمات داخلی کمپانی خودشان از این هشدار مطلع شده‌اند.

وزیر حمل و نقل لبنان تایید کرده که هیچ یک از تامین‌کنندگان سوخت، اجازه سوخت‌رسانی به هواپیماهای ایرانی تحت تحریم را ندارند. وی گفته این تصمیم از سوی خود کمپانی‌های سوختی اتخاذ شده است نه دولت لبنان.

منبع: ایلنا

سوخت هواپیماهای ایرانی در ترکیه تامین نمی شود!/ احتمال کاهش پروازهای ایران به استانبول

ناوگان هوایی ایران در انتظار فروشنده هواپیما / احتمال فروش هواپیمای چینی به ایران رد شد

با این 8 اشتباه پرواز خود را از دست می دهید/ نکاتی که باید برای سفر با هواپیما بدانید

آغاز تحقیق و تفحص مجلس از قرادادهای هواپیمایی وزارت راه و شهرسازی

شرکت امبرائر برزیل جایگزین بوئینگ و ایرباس می شود؟

ایران از شرکت هواپیماسازی ای تی آر شکایت می کند

تحویل ATR به ایران متوقف نمی شود

59 فرودگاه کشور زیان ده هستند/ بی رغبتی مسافران برای سفر هوایی

اعلام آمادگی چند ایرلاین اروپایی برای پوشش تقاضای سفر مسافران ایرانی

پرواز هواپیماهای داخلی با 50 درصدصندلی خالی!

British airways ،AirFrance و KLM چمدان خود را بستند/ 3 ایرلاین اروپایی از ابتدای مهر ماه از ایران می روند

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی