ازسرگیری پروازهای تهران-آمستردام

براساس اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مجوز لازم برای از سرگیری پروازهای تهران-آمستردام صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پروازهای برنامه‌ای تهران-آمستردام با کسب مجوز از وزارت بهداشت و سازمان هواپیمایی کشوری و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، روزهای پنج‌شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد انجام می شود.

براساس مجوز صادر شده، شهروندان هلندی، دارندگان کارت اقامت، ویزای بلند مدت و افرادی که ویزای (MVV)تایپ D دارند، شهروندان اتحادیه اروپا، انگلیس و سوئیس، دپیلمات‌ها، اعضای سازمان‌های بین‌المللی، سازمان‌های بشر دوستانه و پرسنل نظامی، دیپلمات‌هایی که از وزارت امور خارجه ایران نامه‌ای مبنی بر آغاز فعالیت در کشور هلند داشته باشند، کادر بهداشت و درمان، پرسنل بخش حمل ونقل کالا و کارگران مرزی، افرادی که به دلایل غیرمترقبه خانوادگی نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات دلایل خود را ارائه نمایند، افرادی که به دلایل فوریتی یا مسائل بشر دوستانه نیاز به سفر داشته باشند و بتوانند مستندات مربوطه را ارائه نمایند و مسافران تراتزیت که دارای بلیت تایید شده در همان روز در مسیر دوم داشته باشند می‌توانند به هلند مسافرت کنند.

گزارش خودرو

پروازهای برنامه‌ای “هما ” در ساعت 8:45 دقیقه روزهای پنج‌شنبه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام و ساعت 12 به وقت محلی وارد فرودگاه آمستردام می‌شود. این پرواز، همان روز در ساعت 14 به وقت محلی فرودگاه آمستردام را ترک و در ساعت 21:55 دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

همچنان برخی هزینه بلیت هواپیما خود را دریافت نکرده اند

صنعت هوانوردی در شرایط حساسی قرار گرفته است

لغو محدودیت سفر به جزیره کیش

مقامات سازمان هواپیمایی به دنبال از سرگیری مجدد پروازهای عبوری

مجوز آموزش خلبانی غیر حضوری صادر شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!